Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viszonyul a többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszonyul a többség ellenszenvvel a homoszexuális emberekhez?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre (főképp a fiúk, férfiak körében), hogy sokan utálattal vagy undorral beszélnek a meleg emberekről. Gyakran látom, hogy megbélyegeznek valakit a szexuális orientációjuk miatt, vagy ha heteró, de nem egy jó ember, akkor odaírják, hogy „legalább nem meleg”.

Nem értem, hogy miért jó ez. Persze, nem értek egyet a felvonulásokkal: én csak azt mondom, hogy a meleg, illetve leszbikus embereket a társadalom egyenértékű részének kéne tekinteni. Miért olyan nehéz elfogadni valakit, aki egy kicsit másmilyen?

15/l



2015. máj. 5. 21:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
28%
jellemzőbb a férfiakra, mert agresszívabbak. Egyébként a másság nemelfogadása az emberbe van kódolva, nem lehet kiirtani, akármennyire is küzdenek ez ellen. nézd csak meg a gyerekeket, ők is kicikizik a sorból kirívókat: dagi, szemüveges, stb. ennyi a lényege.
2015. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
#1, tudom, tapasztaltam. De mégis miért kell ezt?
2015. máj. 5. 21:26
 3/46 anonim ***** válasza:
10%
Annyira másak ,hogy egyezik a nemül és ezt döfködik egymásba ahová csak befér.
2015. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a melegekkel az a bajuk, hogy sokszor túlmutogatják magukat és a képünkbe nyomják a szexuális életük árnyalatát.


Az olyan melegekkel szerintem senkinek semmi baja, akik nem teregetik ki a magánéletüket, mert arra senki sem kíváncsi, hogyan szeretgetik egymást. Ez főleg a férfiaknak visszataszító gondolat, mert a nőket szeretik.


Én sem akarom tudni, hogy mit csinálnak a 4 fal között, de ha nem beszélnek erről, akkor ugyanolyan barátaim lehetnek mint bármely más ember, nem zavar.

2015. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
87%
#1-hez hozzátéve: mivel természetesen emberek vagyunk, ezeket a dolgokat kulturált mederben kéne tartanunk, tehát nem feltétlenül kell hangoztatni az ellenszenvet (felesleges is, mert akkor soha nem lesz béke). az a baj, hogy sokan buták, és képtelenek ember módjára viselkedni.
2015. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
85%

# Baromság, hogy belénk van kódolva a homofóbia/rasszizmus/szexizmus/stb. Ez mind tanult dolog. Mind.


#4 Mert a heterok aztán nem. Áh, ők soha. Áh, nincs tele velük a média, a filmek, a reklámok, a játékok.


Miért nem értesz egyet a felvonulással, kérdező?

2015. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
10%

Mi heterók már diszkriminálva vagyunk. :D

A b'zik bezzeg fel is vonulhatnak. Nincs semmi bajom a b'zikkal, de a felvonulásukkal az ember orra alá tolják, hogy ők b'zik.

Tisztelem azt a b'zit aki még egyszer nem szerepelt azon a felvonuláson.

2015. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

#3: nem értelek. Annyira másak? Van egy-két ember, akin jobban megjelennek a feminin jegyek, de azért túlzás, hogy egyértelmű...

Ami pedig a „döfködést” illeti: valakiknek az okoz élvezetet, ha ostorral ütik egymást... ez mennyivel normálisabb?

2015. máj. 5. 21:30
 9/46 anonim ***** válasza:
87%

#7 Mondd, hogy poén...

A felvonulás pedig nem csak a homoszexuálisokról szól. Nem csak hetero- és homoszexualitás van. A Prideon mindenki ott van - a transzneműek, a homo-, a bi-, a pán-, az a- és stb-szexuálisok. Sőt, még nagyon sokan.

Az pedig külön nevetséges, hogy ezért valaki bőbörög. A világ a heteróknak áll és még ezt is sajnálják másoktól. :D

2015. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
#6 mert azt én túlzásnak tartom. Szerintem mindenkinek a szexuális irányultsága a saját dolga, amit ha akar, elmond a közeli ismerőseinek, de ne hiszem, hogy az ilyen szintű túljátszásra szükség van.
2015. máj. 5. 21:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!