Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell így viselkednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így viselkednie egy férfinek? Ebben az esetben már kötelező?

Figyelt kérdés

Nagyjából 5 éve ismerek egy egyéni vállalkozó férfit, céggel, üzlettel (lényegtelen, milyen üzlet). Bőven jól megy a szekér neki. Viszonylag gyakran megfordulok náluk, feleslegesen sosem szoktam menni.


Már a legelső alkalomkor viccesen 'kétértelmű' megjegyzéseket tett rám, amit sosem vettem magamra, csak mosolyogtam egy sort... Egy téli napon is be kellett mennem, majd megjegyezte a férfi, hogy 'mi ez a visszafogott stílus?' (nem volt rajtam kivágott felső, stb.). Majd a 'kivágott' felsőmre, valamint a mellemre tett megegyzést. Ekkor az egyik alkalmazottja szólt, hogy álljon le (akkoriban 16 lehettem, a 'főnök' 31 kb.). Szóval bármikor, amikor mentem volt hozzám pár 'kedves' megjegyzése. Legutóbb apám rángatott el ebbe az üzletbe. Elmentem, a férfi szokásosan ott volt. Ahogy apám kitette a lábát egyből megjegyzést tett a mellemre. Amint apám visszament az üzletbe, a férfi rám mosolygott enyhén szólva bájgúnárosan, valamint enyhe cinizmussal keveredve...


Nem mellesleg amellett, hogy tele van pénzzel, gyereke van, valamin felesége.


Normális? Attól, hogy 'tele van', így kell viselkednie?


(21l, a ffi 36 körül)



2015. máj. 6. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Te tűröd, ő meg főnök a helyen és megteheti.

Nem normális dolog, szólj rá, hogy most már fejezze be.

2015. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mos méé baj??!? (a ffi a botlból)
2015. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerős. Ha meg visszaszólsz még neki áll feljebb, hogy milyen hülye liba vagy, ő csak viccelt és vérig van sértve. Én is forogtam fiatal lányként középkorú és idősebb üzletemberek körében.
2015. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Az a tény, hogy magadban összekötöd a sikeres üzleti életet azzal, hogy valaki vonzódik hozzád szexuálisan, arra következtetek, hogy te viszont szegény családból származol. Ebben a történetben te vagy egyedül az, akit "determinál" a gondolkodásmódjában az anyagi helyzete, nem ő.

Ő csak le akar veled feküdni. De akkor is le akarna, ha szegény lenne.

2015. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, rám nem igaz a szegény család, mégis ugyanazokat tapasztaltam mint a kérdező.
2015. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy a kérdésben szereplő férfi azért tartja vonzónak a kérdezőt, mert szegény. Csak azt, hogy a kérdező ezért feltételezi, hogy a jó anyagi helyzet miatt viselkedik így a férfi.
2015. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valszeg ha tehetné tuti megd*gna, ezzel jelzi. Nem kell sokat gondolkozni rajta.
2015. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szólj vissza neki én sem teszek megjegyzéseket a maga csöpp kis farkára v a riban cok két sarokkal arrébb állnak rossz ajtót kopogtat

vlmit mondj neki mert látja nem véded meg magad és élvezkedik

2015. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem veszitek észre, hogy akérdező egy tipikus csaj, akinek ez jön be! szánalmasak az összes nő, férje, gyerekes vén pénzes tatákhoz vonzódtok, egy kedves, érző szívű fiú nektek nemkell, aztán sírtok, ha ver az ember!-.-
2015. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!