Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt tényleg ennyi lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg ennyi lelki sérült, önbizalomhiányban szenvedő, buta srác van?

Figyelt kérdés
Akik még rondák is.Csajok, ti milyen srácokat ismertetek meg itt,mi a véleményetek összességében ?
2015. máj. 7. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen és nem csak a csúnyák.

Nőből szintén.

2015. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elárulod a célját e provokatív kérdésednek?
2015. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kezdjuk ott, hogy az oldalon van meg egy par kategoria, ahoo talalhatsz ertelmes embereket boven!


masreszt az oldal mottoja "amit mashol nem mertel, itt megkerdezheted".. ebbol adodoan persze, hogy a legmelyebb felelmeinket kerdezzuk meg:D szoval kicsit eloterbe kerul az elnyo lttab en


de ja, amugy tenyleg sok szrrhazi van itt:Dengem is bosszantanak, masreszrol meg szivesen segitenek rajtuk, dehat ok nem azert tesznek fel kerdest, hogy segi4sen rajtuk valaki, mert minden erre iranyulo tevekenyseget elutasitanak...

2015. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én a csajok között találok javában ilyenekre itt... viszont nem sok rondát láttam.
2015. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

16:10-es vagyok

Bár nem teljesen reprezentatív a felmérésem...

2015. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!