Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek, Magyarországon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, Magyarországon az emberek mennyire előítéletesek a szexualitásotokat illetően?

Figyelt kérdés

Nem az 50+ felettiekre gondolok, hanem úgy a fiatalabb generációknál. Milyen messzire tudtok elmenni a felvállalást illetően?

Én teljes mértékben támogatom a melegek jogait, szóval érdekel egy kicsit. :)


2015. máj. 7. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor puszit adnék szájra,és át ölelném,csók már intimebb dolog.
2015. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
velem szemben nem előítéletes senki sem, mivel sem én sem a barátom nem reklámozzuk h mi a helyzet és nem járunk polgárpukkasztani a felvonulásra, mivel a felvonulás eredeti eszméje mára valami mássá alakult, valami olyanná, ami engem melegként elundorít
2015. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy attól függ, hogy milyen közösségbe kerülsz. Például általános iskolában engem nem nagyon bántottak. Akkor is tetszettek a fiúk, csak nem tudtam feldolgozni ezt. Nem hazudok neked sokszor lányosan is viselkedtem, hosszú hajam is volt. Szerencsére ezeket kinőttem.

A középiskola viszont rettenet volt. Na ott aztán kaptam a magamét. Mindezt persze úgy, hogy gyakorlatilag nem csináltam semmit. Úgy gondolom, hogy nem azt szúrták ki, hogy meleg vagyok, hanem azt hogy más, azaz visszahúzódó, gyenge. Még a mai napig emlékszem az ötforintosok hangjára, melyek a padlón pattogtak tovább, miután hozzám vágták. És még sorolhatnám.


A felnőtt életben szerencsére ilyen emberekkel nem találkoztam, habár tény, hogy kerülöm is az ilyen helyzeteket. A munkahelyemen megint állandó téma ez. Ott volt is beszólás egyik kollégától erre a dologra, illetve volt egy srác, aki csak interneten mert nyomulni, tőle is hallottam érdekességeket. Tehát mivel zárkózott vagyok, nem bámulok meg nőket, illetve nincs facebookon kint semmi maximum egy önarckép ezért gondolnak melegnek...

Nem hazudok, azért van bennem gyomorgörcs a középiskola miatt. De eddig a cuccaimat nem bántották, nem firkálták össze a szekrényemet, illetve nem dobáltak meg. Csak nem szólnak hozzám egyesek, nem köszönnek.

2015. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

az egyik válaszolo azt küldte azért nem merjük felvállalni mert szégynljük

erre az én véleményem az hogy nem szégyenlem annak ellenére hogy 17 éves vagyok akinek tudnia kell az tudja de éppen arra készülök hogy inkább felvállalom magam ország világ előtt mert tudom hogy a legtöbb normális nem homofob ember elfogadja ezt a dolgot...

és inkább tényleg a félelem része az ami visszatart minket melegeket mert Győrben is ott a sok skinhead állat akik már pusztán azért neki mennek másnak ha rájuk néznek tisztelet a kivételnek

a melegség nem betegség nem lehet megváltoztatni nem döntés kérdése ez bele van kodolva az emberbe aki ezt nem képes megérteni azt nagyon tudom sajnálni

ha valaki körbenéz a világban láthatja amelyik országok már elfogadták ezt a tényt és engedélyezik a házasságot esetleg az örökbefogadást sokkal fejlettebbek mint azok az országok ahol halálbüntetés jár ezért

az emberi fejletlenség és butaság az ami visszatartja a melegeket

kérdem én miért van az hogy máshol már azzal is törődnek hogy a transzneműeknek külön mosdot nyissanak meg? mikor a mi országunkban annyit értünk el hogy lehetséges a bejegyzett élettársi kapcsolat ám ezzel sem sokan mernek élni mert csak a bántást kapnák érte

a meleg világ igen is színes és barátságos , befogado környezet

Én úgy tartom hogy mindenkinek meg van a saját maga joga ahhoz hogy hogyan is éli az életét

(remélem olvassa az aki a fent említetteket írta..)


a kérdezőnek külön még annyit

a család és barátok teljes mértékben elfogadják ezt aki nem az igazábol nem is tekinthető igaz barátnak

van több meleg ismerősöm is aki nyíltan felvállalja magát és őket sem bántják csak nagyritkán talán úgy érzem még van valami jövője a meleglétnek magyarországon :)

2015. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!