Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szadista vagyok, és mindenkibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szadista vagyok, és mindenkibe belekötök. Sohasem fogok párt találni?

Figyelt kérdés

A véleményemet mindig hangosan kimondom, még akkor is, ha szörnyen bunkó vagyok emiatt. Nem vagyok konfliktuskerülő - éppen ellenkezőleg! Szeretek veszekedni, és az esetek 90%-ában sértődés helyett inkább csak röhögök. Nagyon nehéz megbántani, én viszont mindenkinek megtalálom a gyenge pontját, és ott ütöm, ahol fáj.

Már rengetegszer megkaptam, hogy sohasem fogok párt találni, sőt, még barátokat sem. Szerintetek egy ilyen szívtelen döggel tényleg senki sem jönne össze?



2015. máj. 8. 20:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Itt most leírtad a negatív tulajdonságaidat, de ezek miatt egyrészt még nem vagy szadista, másrészt nem tudjuk, hogy van-e bármi, ami ezeket ellensúlyozza és ha igen, mi. Lényegében amit itt összeszedtél, az csak egy viselkedési minta, ezekkel együtt lehet akár szerethető jellemed is. Valószínűleg nehéz dolgod lesz párkeresés vagy talán inkább pármegtartás terén, de ha találsz valakit, aki hozzád hasonlóan nem veszi könnyen magára a dolgokat, plusz még elég pozitívan áll a dolgokhoz, hogy észrevegye a jó tulajdonságaid, akkor vele összejöhet. Persze ehhez nagy mázli kell, de ez minden jó párkapcsolatra igaz.
2015. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha nagy a csecsed, akkor nem gond.
2015. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 opened paradise ***** válasza:

"Nagyon nehéz megbántani, én viszont mindenkinek megtalálom a gyenge pontját"

Ezt mintha rólam írta volna...

Csak én ezt utálom és félek is használni.


Biztos fogsz,sok srác szereti ha kihasználják és megszégyenítik.

2015. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

csak egy kis p**icsa lehetsz,fogalmad sincs mi az a szadizmus,biztos anyádék nem szeretnek,és még a kutyádat is cafatokra tépte egy balfék autós


ezek után durcis vagy,de a nő társaidat ne is kíméld,izgató egy nő aki a saját fajtáját alázza.hmmm

2015. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Szadista vagyok, azaz imádom nézni, ahogy mások szenvednek, és van, hogy be is segítek. Örültök? Mert én igen.
2015. máj. 8. 21:19
 16/26 anonim ***** válasza:
seggbol szajba mehet neked?
2015. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát ha találsz egy mazohistát akkor esetleg:D

Két fél egy egész

2015. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
14: Köszönöm, igazán megnevettettél. Ja várj, hogy ezt nem viccnek szántad? Gyakorolj még egy picit, drágám, ha kell, ott a plüssmaci a felső polcon. Tépd ki az összes szőrét annak a büdös r.bancnak, ne is kíméld! Persze, ha csak futja a férfiasságodból.
2015. máj. 8. 21:23
 19/26 anonim ***** válasza:
semmi extra,talán ha jól nézel ki 3. félnek jó lennél egy csajt alázni...
2015. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Lany vagyok :D Most is rohogsz ?
2015. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!