Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan altalanositas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan altalanositas, hogy a leszbikusok szeretik a macskakat?

Figyelt kérdés
Csak erdekel mert pl a messengeres pride matricak kozott is, zeneben is hallottam meg olvastam forumokban hogykerdezd meg hogy szereti e a macskakat. Oltari nagy hulyesegnek tartom csak erdekel, hogy ez is szerepel e az olyan altalanositasok kozott mint pl a bolcseszszemuveg, a haromszog, a szivarvany vagy a huvelykujjon levo gyuru. :D

2015. máj. 8. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla.
2015. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 opened paradise ***** válasza:

Nem tudom,de most elgondolkodtam és akit ismerek,az tényleg! :D

Pedig a gyűrűvel tényleg szoktak jelezni.

2015. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Leheccséges.


Na jó lehetséges :DD

2015. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazabol en sem tudok olyan ismerost mondani akik nem :D
2015. máj. 8. 22:18
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazabol en sem tudok olyan ismerost mondani akik nem :D nekem egy ismerosom se visel gyurut ugy. :)
2015. máj. 8. 22:19
 6/15 anonim ***** válasza:

kérdezzünk meg egy macskát----

én amúgy macska párti vagyok és bi 24L

2015. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az egyik bi ismerősöm például gyűlöli a macskákat. Én pedig szintén bi vagyok, és imádom őket. Ki tudja... :D
2015. máj. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

elég gyakori általánosítás, de 50%, hogy épp igaz az adott személyre. igen vagy nem. :P :D

ha végiggondolom, melyik ismerősöm milyen állatokat szeret/preferál/tart, hát... elég vegyes az összkép :D

2015. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség szerintem. Sokan szeretik a macskákat. Nem identitástól függ. Én bi vagyok és kutyapárti. Gyűlölöm a macskákat (bocsi ha valakit megbántottam.)
2015. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ÉN olyan leszbi lányt ismerek, aki nagy kutya rajongó.. De tény, hogy a leszbik valamiylen állatért mindig rajonganak :DDDD Na jó, nyilván ez alapból sok csajról elmondható.
2015. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!