Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemre valami ellenszer? 15/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemre valami ellenszer? 15/l

Figyelt kérdés
Már október óta szerelmes vagyok és kibirhatatlan már szinte megőrülök az érzéseim miatt....:c

#szerelem ellenszer
2015. máj. 9. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szerelemre az ellenszer egy olyan fiú aki megnevettet, aki elfeledteti veled azt amiért rossz érzések vannak, és vele együtt túlteszed magad a bajon ^^
2015. máj. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

beszélj a gyerekkel. kérdezd meg mennyire nyitott egy új kapcsolatra, stb. az első kérdéseddel azért tapogatózz. pl. van e barátnője, stb.

ha tudsz róla pár dolgot, akkor kedveskedj neki, de figyelj arra, hogy ne vidd túlzásba, mert azzal elárulod magad :)

2015. máj. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1# bár attól még szerelmes maradsz, csak akkor már boldog leszel :)
2015. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igazából a legjobb barátnőm és már csókolóztunk is meg minden de mégse jöttünk össze mert ő is szerelmes csa nem belém...ugyhogy kb kihasznált de a szerelem vak és még igy is imádom....egész nap ő jár a fejembe :c
2015. máj. 9. 08:50
 5/11 Titusztitusz ***** válasza:
Az "idő" majd valszeg "meggyógyítja" a "betegségedet"...Csak addig kell valahogy kibirnod...
2015. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Red Stage visky. Megfelelő dózisban nálam segít. Vagy bármi más,esetleg bárki más,ami elvonja a figyelmet.
2015. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehat szerelmesnek lenni jo! Miert is szeretnel ellenszert? Nem akarod szeretni akit most szeretsz?


Vagy nem ertem :/

2015. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Alkohol..

VAGY

Az idő.. Megpróbálod elfelejteni, és másik fiúra koncentrálni aki szeret is..

2015. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát velem is kb. hasonló a szituáció csak én szeptember óta szeretem és nem történt köztünk semmi... :\ Írhatsz ha gondolod és elmondhatod a történetet. Lehet jobb ha kibeszéled magadból. :)
2015. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bandi6891 ***** válasza:

Olyan figyelmetlenek vagytok.A barátnőjébe szerelmes,ha úgy érthetőbb ez esetben az azonos pólusok vonzák egymást.


egyébként nekem egy ilyen esetben kb fél év kellett hogy elfelejtsem úgy hogy közben egyszer sem találkoztam vele vagy írtam volna neki ez időszak alatt.Ha te látod is akkor nehezebb lesz ezen túljutni,pláne ha még köszönsz is neki vagy beszélsz vele.Szakíts meg minden kapcsolatot vele és vége lesz idővel!!!

2015. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!