Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ennyhítsek a depresszio...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hippdián kérdése:

Hogyan ennyhítsek a depresszion, mással is előfordult ez? Esetleg nem is kéne e miatt rosszul éreznem magam?

Figyelt kérdés

Kiderult a volt baratomrol, hogy csak a szexre kelletem neki.

Elobbis eszre vehettem volna, de hat o volt az elso baratom. Nem vagyok tapasztalt a par kapcsolatok teren. Egyszeruen borzasztoan erzem magam ez miatt pedig mar 2honapos a dolog, hogy jartam egy fiuval akirol kiderult h csak dugni akar. Ez nagyon faj mert elegge szinpatikus volt, megkedveltem, megszerettem. 1honapig voltunk egyutt es miutan meg tortent a dolog tobbet nem keresett.

A baratnoim azt mondtak h e miatz nem nekem kene szarul ereznem magam. De megis csak szuz voltam. Atverve es becsapva erzem magam. Teljesen tiszteseges lany vagyok. Még csak kihivoan sem oltozkodom nem tudom miert tortenhett ez.

Es egyszeruen nem tudom elfelejteni ezt az egszet.

Nagyon gyotor. Csak aztbnem ertem ha csak szexelni akart miert nem keresett valami ribit aki jaras nelkul is lefekut volna vele, anmak udvarolnia sem kellet volna.

Ugy erzem mar tobbe nem tudok megbizni egy fiuban sem.

Mar ket honapja de mindennap eszembe jut. Hogy kellen tul lepnem ezen?

Másokkal is tortent mar ehez hasonlo, hogy igy kihasznaltak?

Ha igem, h tudtak feldolgozni?



2015. máj. 9. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szia. Tényleg ne bánkódj emiatt. Vannak ilyen pasik, de majd találsz olyat aki megbecsül. LEhet még sokat leszel a padlón, de mindig egyre könnyebb lesz felállni.
2015. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez nem a te hibád. A srác egy tapló volt, tényleg. Nem tudhattad ezt előre, tényleg nem neked kéne szarul érezned magad. Foglalkozz egy kicsit magaddal, csinálj olyan dolgokat amikhez lenne kedved pl utazás, csokievés, jó meleg fürdők stb. Ne hagyd, hogy egy hülye srác elvegye a kedved ennyire, bár megértem, hogy nagyon rosszul esik
2015. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

iigen... velem történt ilyen, amikor 17 voltam. Persze akkor még az igaz szerelmet kerestem...

volt egy lány, nagyon tetszett, és sikerült csábulatba ejtenünk egymást. 3 hónapig volt kapcsolat. Mindkettőnknek furcsak volt, mert én még szűz voltam, a lány már nem.

viszont én voltam az első akivel élvezte a szexet, és el is ment. Ezután egy héttel közölte, hogy még más ffiakkal is le szeretne feküdni. fogta a dolgaimat és odaadta. én ezzel távoztam az életéből. Azután barátok voltunk már csak, de már jó rég nem hallottam felőle...

a feldolgozása nagyon nehéz volt, hiszen én is csak egy "rovátka" voltam az életében. Mára már nem bánom, hiszen ez egy fontos tapasztalat volt ahhoz hogy utána meg tudjam szűrni az ilyen személyeket.Visszatérve: Én majdnem egy évig őrlődtem. De végül lett más, akivel szenvedélyes szerelem alakult ki csaknem 3 évig. Elfeledtette velem minden ilyen gondom. Lesz majd oylan aki megért téged, és veled akar lenni; De az kell, hogy először ne add be a derekad :) Nem mind arany ami fénylik ;)


--C--

2015. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Titusztitusz ***** válasza:
Van egy bölcs mondás:"Kutyaharapást szőrivel kell gyógyítani"...Szóval ha ezen sajnálatos eset miatt megrendült az önbizalmad, és csalódottnak-depisnek érzed magad, akkor az a legjobb megoldás, ha TE IS SEMMIBE VESZED ezt a nevezett férfiút, és a lelkébe gázolsz...(DE CSAK AZ ÖVÉBE!! Az ügyben ártatlan fiúkat-férfiakat ne büntess a másik vétkéért...)Pl. úgy, hogy elhíreszteled a baráti körében, hogy "szexuálisan egy nagy nulla volt, és tisztességesen még jól megizélni is képtelen volt"...Hidd el, ENNÉL NAGYOBB MEGALÁZTATÁST ki sem tudnál találni egy férfiú számára...Aztán majd ha úgy érzed, hogy VISSZAADTAD NEKI A KÖLCSÖNT és a megbántást, akkor valszeg megnyugszik majd a lelked, és visszaáll majd az önbizalmad is...
2015. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat :)

Nagyon megnyugtatatok. Foleg az utolso peldaja, hiszem en is 17vagyok.

Viszont egyszeruen meg mindig ugy erzem mintha csak is az en hibam lenne, es logiikus h nem. Es nem tudom meg magyarazni miert van ez.

2015. máj. 9. 11:15
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves Titusztitusz

Elegge meg mosolyogtatott a valaszod. Foleg hogy igazabol igaz is. Tehat nem volt valami jo.

Igaz nagyon jol esne vissza adni, de en nem vagyok ilyen. Sose tennek ilyet massal.

2015. máj. 9. 11:18
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel már nem tudsz mit kezdeni, megtörtént, mondjuk tanulópénz... Nem hibáztatlak, félre ne érts, mert becsaptak. Viszont az tény, hogy jobban kell figyelned, és talán egy kicsit tovább várnod legközelebb... Akkor kiderül, hogy mit akar a másik valójában.
2015. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Titusztitusz ***** válasza:
Elhiszem hogy jó lelkü vagy, és nem szívesen tennéd azt, amit tanácsoltam neked, de sajnos attol tartok hogy NINCS MÁS MÓD ARRA, hogy enyhítsél a lelki fájdalmadon...Ha nem azt teszed amit tanácsoltam, akkor VÉGZETESEN MEG FOG RENDÜLNI AZ ÖNBIZALMAD, A NŐI ÖNÉRZETED, és örök időkre egy FÉLÉNK-GÁTLÁSOS illető leszel...Akin aztán a fiúk-férfiak MEGIS ÉRZIK MAJD EZT AZ ÁLLAPOTOT, és csak mégjobban ki fognak használni...(A fiúk már csak ilyenek...Rögtön megérzik azt, hogy melyik lány "áldozattípus"...)Aztán mindez egy ÖRDÖGI KÖR LESZ! Szóval ha ki akarsz lépni ebböl az állapotbol, sajnos meg kell hogy lépd azt, amit tanácsoltam, ha nem akarod, hogy végzetesen és tartósan megrendüljön a női önbizalmad...Dehát végülis te tudod hogy mit teszel, vagy akarsz tenni...
2015. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Titusz, szerintem meg nem kell feltétlenül lesüllyedni a másik szintjére, inkább örüljön hogy ő nem olyan...

Tovább kell lépni, és kész. Elfogadni hogy ez egy g**i volt, biztosan lesz még jobb is.

2015. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Az élet nem habostorta!"

Sajnos a tanulási folyamatban ez is benne van! :(

Ezt be kell nyelned! De emeld fel a fejedet! És lépj tovább! Fog még szenvedni a kõcsõg!

2015. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!