Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki örömlánynak áll, az nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki örömlánynak áll, az nem fél a betegségektől vagy az öregkortól?

Figyelt kérdés

Annyi betegség van, amit el lehet kapni. HIV, Szifilisz, Hepatitis, stb, ráadásul a HIV halálos betegség, és a gyógyszer pénzbe kerül.

Aki örömlánykodásra adja a fejét, az enm fél attól, hogy egy esetleges "beteggel" való kaland majd rányomja az egész életére a pecsétet?


Vagy nem félnek attól, mi lesz öregkorukban? Révén, hogy senki sem marad szép, fiatal, és kívánatos. De nem lesz szinte nyugdíjuk, mert ez végül is törvénytelen munka, öregen már szinte senkinek sem fognak kelleni, és szó szerint nincstelenek lesznek.


Nem félnek ezektől? vagy meg sem fordul ez a fejükben?



2015. máj. 9. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
akik k*vának állnak azok buta nők... nem gondolkodnak távlatokban és nem szeretnek dolgozni... Ez a legegyszerübb pénzszerzés nekik mert büdös nekik a rendes munka... nem tudom sajnálni őket és azokat se akik vmi k*vátol kapnak el valami nyavaját...
2015. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem kaland!

Munka!

Óvszer!

És a többi benne van a pakliban!

2015. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Orális szexhez szerintem nem használnak óvszert (pedig kellene) és ott is nagy az esély, pláne ejakulációnál.


És ha elkap valaki valamit, az meg is tudja, vagy akkor mikor már késő? Ne értsetek félre, nem vagyok k rva, fiú vagyok, csak megfordult a fejemben.

2015. máj. 9. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hirtelen jött pénzt látják benne főleg ( szerintem ), ha mélyebben belegondolnának, nem választanák ezt a hivatást.
2015. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1-nek .

És az úri k--ák ?

2015. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Aki nem áll örömlánynak, az nem fél a betegségektől vagy az öregkortól?
2015. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az örömlányok pont hogy nagyobb biztonságban vannak, mint az ostoba kis partyribik, akik azt hiszik a tabletta mindentől véd, es hetente mással csinálják gumi nelkül. Legalábbis úgy tudom hogy a prostik szinte mind gumival csinálják, miközben itt is sokszor olvasom, de az eletben is látom, hallom, hogy sokan a betegségekkel egyáltalán nem foglalkoznak, eszükbe se jut, max járnak havonta nődokihoz kezelésre...
2015. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Én is így gondolom, olyan örömlányt kell találni aki még felárért sem vállal gumi nélkül.
2015. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!