Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, vki ismerkedni? 18/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vki ismerkedni? 18/F

Figyelt kérdés

Külsőm: 182 cm magas vagyok,75 kg (kissé macis test,de pólóban nem is látható a kis felesleg.) Kék szemem van,sokan megdicsérték már,világosbarna haj,felül hosszabb,de nincs lenyalva,a kezemmel szoktam kicsit oldalra csapni :) Jól öltözködöm,gyakran hordok férfias inget,elegáns cuccokat. (Sőt,szinte mindig.)

Ápolt vagyok,nem sárgák a fogaim,nem vagyok büdös,nem vagyok pattanásos,sűrűn borotválkozom.


Belsőm: Kissé nehezen nyílok meg ismeretlenek előtt. (Kivéve ha egy szép lányról van szó:)) Humoros vagyok,de lehet velem komolyan is beszélgetni,gyakran hívnak "úriembernek" :DDDD Elég intelligensnek tartom magam,bár ez sokszor már-már idegesítő lehet egyes emberek számára,mivel a barátaimmal és képes vagyok úgy beszélni,mintha egy agyturkász lennék,és gyakran használok mások számára idegen szavakat. (Erről próbálok leszokni.) Sajnos viszonylag érzékeny vagyok,könnyen meg lehet bántatni,de ezt nem mutatom ki. (A barátaimnál más a helyzet,mert elhordjuk egymást mindennek,és tudjuk,hogy csak hülyeség.)



Ha ezek alapján valakinek lenne kedve ismerkedni,írjon bátran.!


2015. máj. 9. 17:34
 1/3 anonim válasza:
Irhatsz:)
2015. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze:)
2015. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

17L

2015. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!