Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért érzem úgy, hogy több időt szeretnék vele tölteni, pedig alig ismerem őt?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer találkoztunk, kisebb társaságban, amúgy kedves, aranyos lánynak tűnik, és nyilván be is jön nekem, meg talán ő is érdeklődik irántam. Túl sokat sajnos nem tudtunk eddig beszélni, mégis azt érzem, hogy legszívesebben órák hosszat a társaságában lennék, tisztára, mint aki belezúgott a másikba, de hát ez nem lehet az, hiszen csak azt lehet szeretni, akit igazán ismerünk. Sokat gondolok rá, álmodozom róla, nézegetem a képeit, és az jár a fejemben, hogy bárcsak vele lehetnék, bárcsak hallhatnám a hangját, láthatnám őt, és nem unnám meg, ha akár egy fél napot is töltenénk együtt. Nem vagyok már kamasz, de ilyet még nem igazán éreztem, főleg nem olyan valaki iránt, akiről alig tudok valamit. Szerintetek mi lehet ez? Valaki mondhatna valami értelmeset az ügyben, mert én nem értem saját magamat. Köszi. :)

2015. máj. 9. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy. Ezzel nincs baj, de ezt miért kell idegentől visszaolvasnod????
2015. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem ismerem őt annyira, hogy szerelmes legyek belé.
2015. máj. 17. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!