Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen szempontból válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen szempontból válogatós vagyok, akkor az tényleg negatív az emberek szemében?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Ezidáig egyetlen fiú volt az életemben,aki ténylegesen hatással volt rám,és szerettem . Ő volt az első szerelemem.


Mindig is a nehezen kiismerhető emberek közé tartoztam,akihez idő kell,ha valamit akarnak tőle.

Épp ezért,ha bulizni,ismerkedni vagyok valahol , akkor nem hagyom,h tárgyként kezeljenek a fiúk.

Ha szimpatikus, persze benne vagyok a flörtben,de jelzem,h nem nálam nem egy este alatt alakulnak ki a dolgok.


Nekem fontos,h legyünk klasszikusak,hogy ne én kérjem el a telószámát,mert szimpi ..vagy hasonlók.

Ha valamit szeretne ,és látom,h nem adja fel elsőre,akkor én is tudtára adom,h lehet ebből közelebbi ismeretség ,de a nagy átlag azt mutatja,h kevés a kitartó srác.


Tudom,h ezzel az utolsó mondattal több fiú nem ért egyet, de ,ha valaki valóban meg akar ismerni valakit,elnyerni a bizalmát,akkor tegyen érte és ezt ne keverjük össze azzal az esettel,amikor egy önbizalom hiányos fiú kedveskedik,és igyekszik,annak ellenére ,h látja,a lányt nem érdekli.


Többször volt,h neten rám írt valaki a semmiből...h ismerkedne .

Az ilyet nem tudom hova rakni,mert ha belegondolunk,h ott úgymond "csak" a kommunikáció van neki,amivel felkeltheti az érdeklődésem,de hogy még valaki azzal sem próbálkozik,annak nem tudom azt mondani,h igen,boldogan találkoznék veled.



Kaptam már meg párszor emberektől,h én válogatós vagyok,és azért nincs barátom ,mert h jelentkező lenne,de nekem senki nem jó.

Én erre mindig azt mondom,h csak azért egyikükkel sem fogom erőltetni a dolgot,h elmondhassam,h van barátom.


Nem vagyok kapcsolatfüggő, azon vagyok,h egyedül is megtaláljam a boldogságot,és ne egy másik személyen függjön ..egyszer már ezt jól elszúrtam,és a múltból tanulva már másképp látom ezt.


2015. máj. 9. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzem azt, hogy te egy elérhetetlen jégkirálynő vagy?
2015. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akik 2 sör után ágyba vinnének, azok szemében ez tuti negatív tulajdonság.
2015. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést. Te ezt így jónak látod, megvan a magad véleménye, elképzelése, nem adod magad könnyen. Ezek jó dolgok, tisztelendő. De akkor miért is érdekel, hogy egyes embereknek ez negatív?
2015. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

elolvasom a véleményeket ,és még ha nem is értek egyet,átgondolom ...ezért írtam ki.


jégkirálynő.igen a frozenből.

2015. máj. 9. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem a kitartó srác a kevés, hanem az igazi nő. Tudod, az igazi nők tudják kezelni az igazi férfiak közeledését. De a mai kislányok erre képtelenek. Egyoldalúan várják, hogy a másik levegye őket a lábukról, de cserébe semmit sem tesznek. Ki akarna egy ilyen lánytól, nőtől akármit is? :D

Más: mert nő vagy, nem vagy felmentve a kezdeményezés, közeledés alól. Nem tudom miféle elavult gondolkodás ez, hogy mindig a srácnak kell kezdeményeznie, és csak neki kell güriznie a kapcsolat kialakításáért.

2015. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tipikus ..ki kezdeményezzen kérdés.amiről úgyis mindig lesznek ellenvélemények.


kinek mi,vannak lányok,akik bevállalósabbak,bátrabbak,nekik megy. nekem nem ,mert nem akarom.

2015. máj. 9. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég válogatósnak tűnsz ennyi alapján. Igen nehéz lehet téged le venni a lábadról, így nem csoda ,hogy sokan bele sem kezdenek. De ne aggódj előbb utóbb jön majd olyan, aki kiállja a próbát.

Addig is élvezd az egyedüllétet!

2015. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!