Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jött ez elő Megint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött ez elő Megint?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy fiú akibe szerelmes voltam,2-3 év után sikerült kikerülnöm ebből,ő elballagott én meg tovább éltem az életem.Ettől függetlenül mindennap eszembe jutott, és a minap láttam egy videót, amiben ő is szerepelt (pár másodpercet), és hát lesokkoltam. Újra azt érzem mint régen, pedig már nem is találkozunk, minden lehetséges kapcsolatot megszakítottam vele, de a gondolataimat nem tudom megállítani..

Barátok voltunk a fiúval, van egy-két szép emlékem vele, de ő mást szeretett szóval esélytelen volt. Folyton a nevetését hallom a fejemben, a mosolyát, az emlékek járnak a fejemben..Oké hogy lehet ez volt az első szerelem nekem, de már egyszer majdnem teljesen kizártam az életemből, nem akarok megint ezzel cseszekedni...Miért jött ez az érzés elő megint? Szerelmes vagyok belé újból?:/



2015. máj. 10. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen előfordul.

Jöhet újra a felejtés.

2015. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok kicsit...csak én csajjal kapcs...
2015. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj de jo:/

Hat megprobalok felejteni,neked meg 2-es kitartas://

2015. máj. 10. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
de mi bajod a sráccal ? vagy a szerelemtől udorodsz ?
2015. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a sraccal o tokeletes:'), csak nagyon nehez idoszakot hozott az hogy bele szerettem,es vegre talan teljesen kikerultem ebbol aztan egy video par masodperc alatt ezt romba donti es elohozza a regi erzeseimet,pedig nem is beszeltem vele x ideje
2015. máj. 12. 19:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Es nem akarok beleszeretni megint.Ma is alig tudtam menni,mert egy buszom utaztunk es lesokkoltam megint... nem tudom miert,lehet mert csak rossz idoket juttat az eszembe..
2015. máj. 12. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!