Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 15 éves lány, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 15 éves lány, van egy 19 éves fiú, van egy 25 éves fiú. A lány szerintetek melyiket választja?

Figyelt kérdés
melyiket választja, és miért?
2010. febr. 24. 01:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
így rögtön rá vágja majd mindenki h a 19 évest,mert korban közelebb van hozzád,vmi infókat adhatnál a srácokról h tudjunk segíteni..
2010. febr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

engem

20 F

2010. febr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

fuhh, hát jó!!

a 19 évessel nagyon el tudok hülyülni nagyon jó haver is egyben, barátnőim azt mondják, őt válasszam nincsenek ellene. jó pasi mmint jól néz ki sokan akarják megszerezni. olyan nyugis vele minden. október óta ismerem, nagyon hasonlítunk, szinte mindenben. úgy tűnik, hogy szeret, de sosem mondja. szeret pókerezni imádja a kocsikat sok haverja van. néha átmegyek hozzájuk zenét hallgatunk meg hülyülünk. nem rámenős nincsenek veszekedések mert mindenre rábólint. tökéletesen kiszámítható vele szinte mindig tudom hogy mi lesz. hogy tőle mire számíthatok. mindketten tudnak amúgy egymásról és mikor a másik fiú miatt kivagyok, akkor ő "ki akarja készíteni a másikat". ő voltaképp egy nyitott könyv nekem. aranyos.

a 25 éves már kicsit zűrösebb. ő kimutatja az érzéseit virágot küld mindig próbál meglepni valamivel 7 hónapja "küzd" értem egyszer már egy elég durva hazugsággal szeptember elején elküldtem nem ment el, azóta sokat bókol, méghozzá nagyon jól nem adja fel. gyakran nagyon genya vagyok vele, de még akkor sem hagyja abba, viszont néha veszekszünk mert betelik nála a pohár aztán pár napra bocsánatot kér a veszekedésért, és újra próbálkozik. néha ideigemre megy, megfojt a szeretetével bókjaival úgy érzem felkavar összezavarodom, teljesen felborítja mindenem, de róla tudom, hogy nagyon szeret, csak nem értem gyakran. nagyon gyakran feldühít. vele álmodom. ő nem valami helyes. kezd kikészülni mrá miattam. régebben nagyon huncut volt meg perverz de vicces. mostanában ezek elmaradnak mert megbántottam de ugyanúgy küldi a bókokat próbál elérni ahol csak tud és kedves velem. vannak dolgok, amikben egyezünk, de inkább különbségek. néha verset ír több oldalas levelet meg ilyen ügyességeket. nem tudom elmagyarázni szóval romantikusnak tűnik. viszont nagyon ügyesen megoldja a dolgokat és szinte mindig meglep valamivel nem tudom hogyan csinálja. és nem tudom miért nem adta még fel ennyi hónap után. azt mondja hogy különleges vagyok. néha itt-ott felbukkan "véletlen" állítása szerint. igazából nagyon figyel és néha azt érzem nem vagyok jó hozzá hogy bántom pedig néha suliból is lóg miattam. nagyon... "szenvedélyes" azt hiszem ez a jó szó és elég hangulatember. fotózás érdekli amiről de ő mégis valahogy nekem titokzatos, ritkán beszél magáról.


nah szal ennyi dióhéjban! bocsi ezért nem akrtam leírn mert csak ilyen hosszan tudtam volna.

2010. febr. 24. 01:55
 4/22 anonim ***** válasza:
Ehh..
2010. febr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát figyelj! Ezt nem másnak kell eldöntenie. Te ismered őket személyesen.


Kihez húz a szived? Melyik közelében vagy boldogabb? Melyik a megbízhatóbb? Kitől kapsz több törődést? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak, és megkapod a válasz. :o)

2010. febr. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
na, így már egyértelműbb. megmondom: a 19 évest kellene választania, de ő a 25 évest fogja!
2010. febr. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
jajah, így lessz ahogy az előttem lévő mondta.
2010. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kortól eltekintve - kalandos kapcsolatod a 25 évessel lehet - tartósabb jobb szebb a 19 évessel lehet
2010. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Tartósabb szerintem pont, hogy a 25 évessel lehet. De nem hiszem, hogy te házasodni akarsz a köv. 5 évben.

A 19 éves jobban illik hozzád, szerintem inkább őt válaszd. Ha idősebb lennél, egyértelműen a 25 évest javasolnám, de 10 év korkülönbség nagyon sok. Még néha a 4 is az, de talán abból jobb sülhet ki. Akivel én kavarok, 24 éves, én 18 vagyok, de néha így is érződik a korkülönbség.

Igazából szerintem mindkettőhöz fiatal vagy... dehát a te életed. Ha mindenáron kell vmelyik, inkább a 19 éves, jobban jársz vele.

18/L

2010. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom h a 19 évest válaszd, mint ahogy a kiderűl a regényedből neked ő jön be tehát az 1értelmű h ne azt válaszd aki jól bókol... és mi lenne utána?? ha már most nem érzel iránta vágyat meg nem is jön be.

Szal a 19re szavazok!!:)

19/L

2010. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!