Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom mostanában a kolegámmal?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve dolgozom pincérként egy hotelben. Utánam pár hónappal jött a munkatársam,aki szintén pincér.

Mindig nagyon jól elbeszélgetünk,viccelődünk egymással,de soha nem éreztem iránta semmit. Ugyan jóképű de csak munkatársként tekintek rá. Nekem van egy 2 és fél éves párkapcsolatom és nagyon szeretem a páromat. Nagyon szerencsés lánynak mondhatom magam mellette :) Viszont mostanában egyre többet álmodok a kolegámmal. Ma is azt álmodtam,hogy vele csókolóztam a hotel wcben. Volt amikor azt álmodtam,hogy áthívtam magamhoz vacsorázni. Meg olyat is álmodtam hogy simogattuk egymást. Nagyon fura....miért lehet ez?



2015. máj. 12. 11:32
 1/5 anonim válasza:
44%
Szerintem ha igazán jó lenne a kapcsolatod nem fantáziálnál ilyenekről. :)
2015. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szereted igazán a párodat. Szerencsés lánynak mondhatom magam..... De nem azt írtad, hogy nagyon jó a kapcsolatunk, nagyon szeretem. Gondolom, rendes férfi, de te unod és a kollégád jelenti az izgalmat.
2015. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szeretet és a szexuális vágy tárgya nagyon csakran eltérő. A legtöbb nő 2 év után már nem arra vágyik szexuálisan, akit úgymond szeret, aki mellett naponta kel és fekszik, hanem valaki másra vagy másokra. De praktikus okoknál fogva kitart a párkapcsolati szex mellett (vagy nem). A sztorid tehát teljesen átlagos, hétköznapi.
2015. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3/3 honnan vetted ezt a badarságot? 23éve ugyanazzal a pasival fekszem le és kelek fel, eszembe nem jut más férfi!

Kedves kérdező, lelked legmélyén mégiscsak érdekel a kolléga. Most is rá gondoltál, mikor a kérdést kiírtad, egyébként ha nem fantáziálnál vele, meg sem kérdezted volna. Lehet csak tiltott gyümölcs lenne, de figyeld hogyan viselkedik. Azok a viccelődések, előfordulhat, hogy már flörtölgetések.

2015. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan? Ezek csak álmok, semmi több. Tényleg ilyen ostobák az emberek??!! Én még a saját családtagjaimmal is álmodtam már perverz dolgokat, mégsem jutott soha eszembe, hogy úristen, vajon szerelmes vagyok az anyukámba??


Ha tetszik a srác és lapos a kapcsolatod, akkor válts, de ne játszd a hülyét és ne fogd arra, hogy vele álmodtál...

2015. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!