Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ekkora megfelelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ekkora megfelelni vagyas a fiatalok egy nagy reszeben, hogy még alsonadragot is aszerint valasztanak, hogy mit szolnak hozza a tobbiek, mi a divat es nem az alapjan, hogy mi a kenyelmes?

Figyelt kérdés
Szerintem pl a slip tipusu also, amit fecskenek is hivnak, egy jo testu pasin sokkal szexibb es megis kepesek boxert hordani mert tobben hordjak azt. Amikor azt is elmondom nekik hogy egy uj kutatas szerint ahol 90 ferfi herehomersekletet mertek meg es nem talaltak kulonbseget a fecsket es boxert viselok kozott, akkor meg csak neznek. Szoval ez a nagy onbizalomhiany honnan jon a 30 ev alatti ferfiaknal? 24 / N ( kerdesem oka hogy a mostani baratom azt mhordana fecsket csak nem tudta tetszene-e nekem. Mivel nagyobb a merete szereti ha egy helyen van tartva a csomag, es nekem is jobban tetszik az a fajta also. Meg jo hogy szoba kerult, igy nezegethettem volna a boxert.)
2015. máj. 13. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

nekem kifejezetten nem tetszik a fecske, szerintem kisfiús, még egy jó testű pasin is bután mutat az én szememnek.

a párom egy normális, jó mérettel van megáldva, ő bő szárú boxert hord, mert nem szereti, ha le vannak fogva a dolgok, jobb neki a szabadság. (a feszülős boxer meg nem tetszik neki, meg kényelmetlen)

mindenki hordja azt ami kényelmes, és amiben jól érzi magát. :) nem dobnék ki senkit, ha fecskét hordana, de nekem személy szerint nem tetszik, ez ilyen.

20/L

2015. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak mondom, hogy pont a fecske az amelyik a heréket közel tartja folyamatosan a testhez, és állandó hőmérsékleten tartja.

A legjobb a laza boxer, tehát lehetőleg semmi ne nyomja a testhez a heréket, megmarhasson a saját önszabályzó "holtjátéka" fel le.


Amúgy az, hogy valaki törekszik arra, hogy a ruha amit választ stílusos, hozzá illő és tényleg hozzá illő legyen az inkább pozitívum nem?

Én sem vásárolok még alsógatyát sem úgy, hogy 1-2-3 nőnemű lényt meg nem kérdeztem, hogy szerinte jó e.

Főleg nem nadrágot, pólót, kabátot, stb....

Mert ami nekem tetszik az nem biztos, hogy jól is áll, passzol hozzám. És ebben a lányok profibbak :)

(zsigerből jobbak mint én bármikor is leszek :D) Szóval kikérem a véleményüket igen.

botrányos milyen kombókat lettem volna képes megvenni ha nem dumálnak le róla :D

2015. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a gyerekeknek nincsen még önálló életük és véleményük. Majd idővel kiforr.
2015. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!