Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti mi alapján döntitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mi alapján döntitek el, hogy hány pontos egy csaj?

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jo a skálád^^
2015. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megszamolom az oviban szerzett piros pontjatit ^-^
2015. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
egybúl dugna 10 pontos, meg kell győzni 1 órán belül 5 pontos. feleségül kell venni és egy éven belül frigid lesz 0 pontos
2015. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hogy milyen érzelmi reakciót vált ki belőlem, ha ránézek. 5-től kezdem mert azalatt felesleges taglalni.


5 - Semmilyet. Elmegy mellettem az utcán és észre se vettem.

6 - Észreveszem, hogy jó alakja van, vagy szép szeme, esetleg tetszik, ahogy fel van öltözve, de nem fog meg különösen, biztos hogy nem tudnám hosszútávra elképzelni.

7 - Ez már a csinos kategória. Minden "rendben" van rajta, de valami még hiányzik ahhoz, hogy igazán jó csaj legyen. Nem öltözködik elég stílusosan, van egy összképet kicsit rontó arcvonása, rendezetlen a haja, rossz a tartása stb. Sokszor tényleg csak az igényesség szintje különbözteti meg a 8-tól. A külseje alapján vele már járnék, de igyekeznék motiválni hogy adjon magára jobban.

8 - Ez már a kifejezetten jó csaj szint. Jól öltözködik, szép az arca, ápolt a haja, bőre, nőies a tartása, járása.

9 - A feltűnően jó csaj, aki gyakorlatilag hibátlan minden tekintetben, akit nem tudok nem észrevenni. Ha egy helyiségben vagyunk, állandóan felé gravitál a tekintetem, folyamatos késztetést érzek, hogy a közelében legyek, interakcióba lépjek vele.

10 - Ő egy olyan 9-es, aki PONTOSAN olyan arcvonásokkal, viselkedéssel, öltözködéssel bír, ami az én esetem. Ezáltal nyilván mindenkinek más 9-es a 10-ese.

2015. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!