Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik a férfiakon a hosszú haj?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy ez így hülye kérdés, mert ez nem csak a srác hajától függ, hogy tetszik-e nektek, de úgy általában mi a véleményetek arról ha egy srácnak hosszú a haja? (Vállig érő például)

2015. máj. 13. 16:46
1 2
 1/11 Marko polo ***** válasza:
Te vagy az Attila?
2015. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az olyan hosszú már nem.
2015. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rövid haj párti vagyok,de lehet tetszene az is:)
2015. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Imádom, felőlem lehetne hosszabb is.*-*
2015. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyik gyengém. :D
2015. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem
2015. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ápolt, és és jól áll neki, akkor nagyon tetszik, ha nem akkor nagyon nem.
2015. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a férjemen:)
2015. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a váll alá érő/összefogott haj férfiakon nem tetszik, főleg ha töredezett/ápolatlannak néz ki. Valahogy mindig a zenekaros pólós, kannás boros egyének jutnak róla eszembe, és hát elég sok "balkáni" van köztük. Ha ápolja rendesen, meg illik az egyéniségéhez, akkor nincs vele gond, de alapvetően nekem nem tetszenek.Viszont a vállig érő bejön, főleg ha hullámos/göndör.
2015. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ápolt, akkor tetszik, bejön. Egy hosszú hajú pasit hamarabb megnézek magamnak, ha szembejön, mint egy divatosan megnyírtat. :)

(Ehhez képest mondjuk párom kopasz, de hát senki sem lehet tökéletes... :( :D)

2015. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!