Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik mért ülnek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mért ülnek mindig széttett lábakkal vagy nagy terpeszben?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam megérteni úgy h gondoltam megkérdezem..

xD


2015. máj. 13. 17:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Kell a hely a golyóknak.
2015. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
78%
Mert kènyelmetlen összezárni a lábad mivel szètnyomod a farkad..
2015. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Kényelmes
2015. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A éknek nem egészséges a úl meleg örnyezet. Terpesszel hülnek kicsit,plusz kényelmes.
2015. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
26%

Heló!


Protokollal kapcsolatos előadáson úgy mondták, hogy ez azokra jellemző, akik kevésbé igényesek, szeretik elengedni "állatias mivoltukat", kevés sütnivaló, ösztönvezérlés és hasonlók jellemzik őket.


Egy férfi, aki ad magára, nem ül úgy, mint egy utolsó senkiházi a bakon.

2015. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
6. Aha, és amit azon az előadáson mondtak, az neked a Szentírás? :D
2015. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
6, ez hülyeség, én is nyilvánosan játszom az úrihölgyet keresztbe tett lábakkal, és ha már kiment a vér a kulcsolt lábamból, és zsibbad, akkor megcserélem őket. De még nőként is sokkal kényelmesebb terpeszkedni itthon négy fal között, félig lefolyva a kanapéról. :D
2015. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%

ma 18:02 és ma 17:59


Ez a nonverbális kommunikáció és magatartás kérdése. Ezáltal is kialakul egy kép a másik emberben. És ha én azt látom, hogy valaki úgy ül a székén, mint egy ősember tenné, akkor az nem vlaami pozitív véleményt fest róla.


Mint ahogy például a szmájlik a hozzászólásaitokban is kialakítottak bennem egy képet, a szöveggel együtt. És így el is döntöttem, mennyit éér számomra a reagálásotok.

2015. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

De magas a lova, hallja. Pont, mint egy protokoll előadáson. Egyszer hallgattam protokoll előadást, de két perc után majdnem hánytam. Úgy tűnik, javíthatatlan állat vagyok. :D


Sosem értettem ezeket a "rúgd magad tökön azért, mert csak"-típusú illemszabályokat. Ha nem foglalja el vele más helyét, miért ne ülhetne valaki széttett lábakkal, kényelmesebb és egészségesebb.

2015. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
Protokollórán nyilván mély emberismeretre lehet szert tenni. Csak így tovább, elvtárs!
2015. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!