Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt mar olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt mar olyan, hogy egesz elegedettek vagytok farkaton nagysagaval es vastagsagaval aztan legközelebb meg mar kicsinylitek?

Figyelt kérdés
vagy ez az miatt van ,hogy tul sok figyelmet forditok rä es az miatt kisebbnek lätom?

2015. máj. 13. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én voltam így.. először kicsinek láttam, majd nagynak, aztán lemértem, először örültem, utána gondoltam hát nem is olyan nagy.. :s ez már csak ilyen.
2015. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sose értettem a férfiaknál ez a farok mizériát...

engem valahogy sose érdekelt mekkora a farkam mindig szerettem és jó időket töltöttünk együtt pedig normális 18/6 és nem mindig volt ekkora de akkor se panaszkodtak rá :D

2015. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
A legtöbb srácna jóa sajátja. Csak aztán jönnek a női igények :) És máris kicsi a 16/3 vagy a 14/5
2015. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én "farkaton" xd
2015. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt egyböl eszrevetted mi? :D
2015. máj. 13. 20:27
 6/6 A kérdező kommentje:
17/4.4 amugy csak nem egyenletessen vastag töve 4.1cm vastag közepe 4.4
2015. máj. 13. 20:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!