Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttál már igénytelen lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már igénytelen lányt? Ha igen, miben nyilvánult ez meg?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Bajszos volt.
2015. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ütött-kopott ruhákban jelent meg, a haja fésületlen volt, és látszott rajta, hogy zsírosodik. El volt hízva elég rendesen, az arcát nagy pattanások tarkították. Ja, és mielőtt azzal jönne valaki, hogy biztos szegény körülmények között él, annak elmondanám, hogy egy iPhone-t nyomkodott a kezében. Úgy látszik az fontosabb, mint a normális megjelenés.
2015. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Lenőtt volt a festett haja, mocskos volt a lába és fürdés néven egy dezodort használt.
2015. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

rocker-punk csajok?

nyáron fekete bőrkabát, bakancs, tiszta retek meg zsíros a haja, bűzlik a szesz szagtól, és büdös mint egy csöves...még sorolhatnám.

persze nem általános minden ilyen stílusú csajra, de azért elég sok ilyennel találkoztam már fesztiválokon, meg itt ott.

2015. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Szakadt melltartó, cigiszagú haj, nem hoz fogkefét ottalváshoz, lyukas zokni, lyukas bugyi...
2015. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Zsíros haj,ótvaros hanyag fogak,ápolatlan kezek, lábak lepattogzott körömlakkal,izzadt ruha 3 napig,koszos cipő.
2015. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

láttam sajnos nem is egyet :D


de a bakancsos csajok állítom ,hogy igényesebbek és szebbek mint sok másik tucat,tapasztalat ;)


jó a punkokra biztos nem igaz,azokat elvből is kerülöm...azok biztosan igénytelenek.

2015. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Én például nem is egyet... a higiéniára egyáltalán nem adtak(értsd büdösek voltak), valamint az egyikük FOLYAMATOSAN rágta a körmét vagy a körülötte lévő körmöt és úgy cuppogott vele, mint egy csirkecsonttal.... valamint az, hogy egy túlsúlyos lány NE vegyen fel cicanadrágot főleg ne rövid pólóval... a másik pedig, hogy van, aki arra ad, hogy márkás telefonja/ruhája legyen, DE zsebkendőre sajnálja a pénzt és inkább szipog..
2015. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott még(utolsó vagyok)..

Na mé attól is rosszul vagyok, hogy ha valaki nem képes arra, hogy a hónalját leborotválja(persze ez nem csak arra vonatkozik ;)) és akkor felvesz egy ujjatlan felsőt....

2015. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

Némelyik feminista- akik szembemennek a "rájuk erőszakolt" szépségideállal, ritka gusztustalan tud lenni. Egyszer ilyenek mellett ültem, büfögtek, fingottak stb.

[link]

2015. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!