Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Neki ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Neki ez jól esik?

Figyelt kérdés

Nos...

18 éves lány vagyok.

Egy Férfival beszélgetek mostanában.Igaz én írtam rá,de ő jelölt és gondoltam akkor legyen egy jó estém,hogy megismerek valakit.

Eleinte lassan írt,és meg se nyitotta az üzenetet.Lassacskán de folyamatosan kezdtünk beszélgetni,minden tökéletes volt 2 napig.

Akkor ugyanis megint lassabban kezdett írni.

Aktív volt de mint ha sz*rt volna rám.Tudom jobb dolga volt biztos.

Nos én nem írtam neki,mondtam majd hátha keres ha nem akkor nem baj,majd elfelejtkezek róla idővel (hozzá teszem istenien is nézki na de hogy benne megtaláltam a valamit,azt a valamit ami eddig szamomra senki másban nem volt....Hm!)


Legnagyobb meglepetésemre írt,és ugyan olyan édes volt!

Nagyon kedves,rögtön írt,érdeklődött,folyamatosan beszéltünk.Látszik,hogy ha beszélünk tetszem neki (legalább is vonzalom megvan).

Aztán megint eltűnt.1 x írt azóta.

Na de van,hogy beszélünk,kedves,akar velem beszélni,mintha csak velem beszélne és a világ megszünne de van,hogy megnézi (és fent van) de nem ír,vagy megse lesi de nem ír.Vár félnapokat,hosszú órákat.

Mondta nem is ír senkinek kivétel vagyok.


Nagyon rossz nekem,nem tudom miért de mindig Ő van a fejemben.Egésznap lesem mikor ír már,mindenkibe Őt képzelem és áhhh minden.

Elvette az eszem,magával ragadott.


Sajnos messze lakik (másfélóra busszal) és 7 év is van köztünk.


Aki tud segiteni,hogy miért lehet ilyen azt nagyon megköszönném.

Bizom benne,hogy írni fog de félek mindig ilyen lesz.

Itt a nyár és elsem tudm mondani mennyire nyom ez az érzés.


Mit akar ilyenkor egy férfi? Játszik? Egyáltalán akar-e valamit?

Elvagyok keseredve.


Nagyon szépen köszönöm!


2015. máj. 15. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem erdekled de lehet o sem biztos meg a dologban megis csak ott a korkulonbseg :) az meg a masik h nem tud rogton visszairni de be jelemtkezve is maradhatott..szerintem amikor tobb ideje van ir :)
2015. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!