Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, nektek nagypofájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek nagypofájú "alfahím" a párotok?

Figyelt kérdés

Az emberek szeretik másokra kivetíteni a hibáikat, így minden második férfi, fiú elsüti azt a klasszikus szöveget a fórumon, hogy a nők csak a bunkó, jóképű, pénzes, nagydumás pasik jöhetnek szóba egy nőnél. Neked milyen a párod?

- Bunkóság szempontjából: az én párom a csendesebb, tisztelettudóbb fajta, veszekedéseknél sem vág semmit a fejemhez, néha viccesen csipkelődik velem, de mindig a megfelelő időben piszkál, mikor tényleg vicces

- Jóképűség: 170 cm a párom és mikor ösdzejöttünk nagyon vékony volt emellé, de már egy ideje együtt járunk edzeni és ő nagyon szépen felszedett pár kg izmot. Mikor összejöttünk természetesen nekem nagyon tetszett, de reálisan nézve 10/6-os volt, most meg 10/8.

Pénzes: nincs melója, soha nem is volt, de úgy néz ki, hogy most kapott egy szezonális munkát, havi 90 nettóért

- Nagydumás: kifejezetten csendes, szelíd, nyugodt, megfontolt fajta. Nehezen engedi el magát, mellettem is kellett egy kis idő, mire megnyílt. A haverjaival ilyen közvetlen még csak.


2015. máj. 17. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Attól még, hogy te kivétel vagy, a lányok 90%-ának a bunkó alfahím kell.
2015. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind a fiuk, mind a lányok között vannak normálisak és olyanok is, akik nem ezen a földön járnak. Én már hallottam közel 130 kg-os lány szájából, hogy neki csak a "szuper pasi" megfelelő.
2015. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért mert a bunkók jól is néznek ki többnyire! A kedves fiúk meg csúnyák vagy elhízottak!
2015. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te ilyen vagy,; mindenesetre én elég gyakran hallottam már, hogy az előbb említett tipus szintje alatt nem is férfi valaki a nők szemében.
2015. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Itt minden lány olyan, mint te, csak az a baj, hogy ti csak virtuálisan léteztek, a valóságban nem.
2015. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es vagyok. Annyit tennék még hozzá, hogy nyíltan, egyértelműen ezt nem szokták kimondani. Inkább apránként, vagyis:"nekem egy normális pasi kell. AZÉRT NEM ÁRT, ha jól néz ki (vonzó arc és testalkat), vannak céljai az életben (pénz ugyebár) és kellően határozott kiállású (amibe sokminden belefér).
2015. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Az én baràtom nem alfahìm meg semmi, csak tudjuk, hogy mi a férfi és mi a nő szerepe. Nem ilyen középkori felfogàsra gondolok, hogy a nőnek a konyhàban a helye és kussoljon, szimplàn ő a dominànsabb/irànyìtò. Mondjuk én igénylem is ezt, és HA esetleg lesznek gyerekeink, szeretném, ha ők is ezt a mintàt làtnàk maguk előtt.

És nekem semmiféle alfahìm nem kellett soha, csak egy férfi ne legyen nyàmnyila anyàmasszony katonàja!

2015. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Előző vagyok, azt hozzàtenném, hogy a baràt 10/10, sportol és nagyon helyes, nem annyira nagy dumàs tàrsasàgban, itthon inkàbb jellemző rà
2015. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"a baràt 10/10, sportol és nagyon helyes"


Akkor már alfának minősül. Egy kiemelkedően vonzó külsővel a nők megbocsátják, ha nem olyan nagydumás valaki.

2015. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi a párommal folyton egymás vérét szívjuk egy határt át nem lépve, iróniával és szarkazmussal fűszerezve. Külső szemlélők szerint elég furcsán hangzik egy-egy beszélgetésünk :)

Egyébként nyugis típus vagyok, ahogy a párom is.

Még a kapcsolatunk elején le lett tisztázva, hogy nem bírom elviselni, ha kiabálnak velem vagy mindennek elhordanak, engem egy ilyen veszekedés elgondolkodtatna, hogy akarom-e folytatni ezt vagy lelépjek. Ha megüt, akkor elhagyom, ebben nincs kompromisszum.

172 cm magas (nálam 2 centivel nagyobb csak), átlagos testalkatú, nekem sose jöttek be a kigyúrt macsók. Barátnőim a szemembe mondták, hogy rondának tartják, de nem szólnak bele a választásomvan, szerintem meg úgy jó, ahogy van.

Van munkája, jól keres, de messze nem tartozik a pénzes\gazdag kategóriába.

Nagyon cuki egyébként, idegenekkel szemben távolságtartóan udvarias, de könnyen barátkozik hasonló típusú embetekkel, őket fárasztja a szó- és favicceivel, na meg engem :D

2015. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!