Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni egy pasirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni egy pasirol, hogy gyerekes?

Figyelt kérdés
Az olyan kommentektol, hogy gyerekesen viselkedik kimeljetek...
2015. máj. 17. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ neked mi számít annak.

Mikor és milyen helyzetben.


Tegyük fel az illető normálisan eljár dolgozni van egy átlag keresete, fizeti rendesen a havi számláit, el tudja látni magát főz mos takarít magára. Az adott körülményekhez viszonyul, ahol kell komoly ahol kell határozott vagy kedves.


Ezen kívül szerintem nyugodtan lehet bárki gyerekes.

2015. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl., ha olyan mint az én pasim:))

Mondjuk, ha tényleg gyerekesen viselkedik, nem számol a következményekkel, hihetetlenül piti megjegyzéseken, tetteken sértődik meg, nem nézi érett szemmel a dolgokat, hanem egy igazság létezik számára: az övé. Más megközelítésből pedig, ha le van ragadva egy korban, amin rég túl kellett volna lépnie, pl. képes órákat videójátékozni (ez már függőség is lehet), ha nem találja meg az arányokat a szórakozás és munka/tanulás/barátnő/család között.

De ennek tényleg komoly lelki okai lehetnek, ezért fontos különbséget tenni aközött, hogy valaki csak egy felelőtlen korszakát éli vagy valóban gyermekfejjel gondolkozik .

2015. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom h miért nem lehet valaki gyerekes néha?? Laza, miért kötelező rögtön komolynak lenni , az ember úgy éljen ahogy szeretne.


Ha ellátja magát rendezett élete van akkor miért vagy hol probléma ez??

2015. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es.


Így nagyon sokan viselkednek nagyon sok nő és férfi is korosztálytól függetlenül.

2015. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senki sem lehet tökéletes.

Tényleg az a lényeg, hogy NEKED mi az ami gyerekes.

Nem pedig az h a pasi mitől gyerekes.

2015. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!