Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van!?

Figyelt kérdés
Tényleg úgy látnak minket a többiek,mint ahogy mi látjuk magunkat a fényképeken?És a tükör pedig nem is a valóságot mutatja?
2010. febr. 24. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés.
2010. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez szomorú,sztem én elég csúnya vagyok:(
2010. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a tükör azért nem mutatja a valóságot mert pont a magad fordítottját látod ugye.

és fényképen mindenki más mint élőben. na mindegy ezek bonyolult dolgok.

2010. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezt még sosem hallottam de engem is érdekelne a dolog:D

valaki tud erről valamit?

2010. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel a kérdező azt akarta kérdezni, hogy másoknak miért vagyunk karcsúak, szépek, bájosak, miközben magunkat csúnyának és kövérnek tartjuk.
2010. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: mert te egész életedben saját magadat nézted, és már a pórusok helyét is tudod magadon, hogy mi hol van, az anyajegyekről, meg pattanásokról már ne is beszéljünk. De amikor te találkozol valakivel, csak nagyjából jegyzed meg, meg a nagyon szembetűnő hibákat. Ennyi.
2010. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Hát igazándiból nem azt akartam kérdezni,hanem hogy mások hogy látnak minket.Mert én már megszoktam a tükörbeli arcomat,de amikor meglátom magam egy képen,elborzadok:S Képeken nagyon csúnya vagyok,tükörbe viszont nem.Persze tükörbe se látom magam szépnek,de az sokkal jobb mint a képbeli magam.Szóval most akkor mások hogy is látnak minket?Már hallottam sokféle választ,de mi az igazság?:)

2010. febr. 25. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a párom élőben nagyon jó pasi. De képeken...hát elég furcsa :D

Mindenkinek van egy fotó-arca. Van, akinek előnyös van, akinek nem. Próbáld megvizsgálni magad, hogy milyen pózban (most nem a menő divatp*csa beállásról beszélek, hanem hogy kicsit oldalra fordulsz, úgy mosolyogsz, hogy a fogad le látszódjanak, olyan Mona Lisa-san.)

Amúgy általában az jól áll, ha kicsit oldalra fordítod a törzsed és az előbb leírtakat csinálod.

Próbálkozz! Mert pl. azért egy buli/esküvői fotón nem mindegy, hogy nézel ki.

16l

2010. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!