Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 ev elteltével?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ugyan, ez nem történt meg....

De egy dal hatására azon kezdtem el gondolkodni hogy létezik-e olyan erős szerelem vagy olyan szoros ferfi-nő kapcsolat hogy nagyon nagyon szerettétek egymást, de tényleg az a filmbe illő kötődés...


Mind barátként, mind szerelemben, de a férfinak 27 évesen valamilyen hirtelek okból el kell mennie nagyon messzire és SEMMI lehetőség nincs amivel a nő el tudná érni a férfit és nagyon bánatos, hiányzik neki a könnyes búcsú óta. .


A nő megházasodik,gyerekei lesznek és minden ami egy szerelemben megtörténik, majd a férfi 20 év után már 47 évesen az egyik nap feltűnik egy kellemes "bulizós" megkeresve a nőt akivel még mindig egy szoros kötelék köti össze és közli vele hogy erre az egy estére ittmarad utána megint eltűnik 20 évre.


Ha veletek ilyen történe, ti szeretkeznétek azzal a férfivel akit nagyon szerettél 20 éve és még most is nagyon boldog vagy hogy feltünt úgy hogy közben megállapodtál valaki mellett és családot alapítottál?


Nagyon furdal a kíváncsiság hogy ki tenné ezt meg.


2015. máj. 17. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a Vissza hozzád című filmet láttad esetleg? :)
2015. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, én már vagyok annyi idős, hogy érdemben meg tudjam válaszolni a kérdést.

20 év alatt az ember nagyon sokat változik. Aki 20 éve közel állt hozzám, az - ha közben nem tartottuk a kapcsolatot - nagyon eltávolodott tőlem, ég és föld választ el tőle.

Volt egy nagy kamaszkori-fiatalkori szerelmem, 7 évig tartott, amolyan se veled, se nélküled kapcsolat volt. A mai napig kedvelem, jó érzésekkel gondolok rá, de mint férfi, egyáltalán nincs rám hatással. Változott az ízlésem, az értékrendem, teljesen másképp alakult az életünk.


Olyan is volt, hogy fősulis ismerősöm, aki annak idején nagyon tetszett, de nem jöttünk össze különböző okokból megkeresett, randira hívott. Eleinte vonzott a dolog, hogy most be lehetne pótolni, ami akkor kimaradt, de éles helyzetben rájöttem, hogy már nem is vonz. Ami akkor, fiatalon tetszett benne, az most már, érettebb fejjel egyáltalán nem vonzó számomra.


40N

2015. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Nem, egy ez zenét hallgatva jutott ez eszembe :)

#2 Nagyon köszönöm hogy leírtad! Szóval az ember elidegenedik attól az embertől akit nagyon régen 130%-osan szeretett... Sajnálatos :(

2015. máj. 17. 23:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feküdnék le vele. Egyrészt azért, mert ha megházasodtam, akkor tartanám magam ahhoz, amit a házaságnál ígértem, hűség, még akkor is valószínűleg, ha nem szerelemből történt, mert a másik fél nem érdemel meg ekkora hazugságot.

Másrészt azért nem, mert ha tudom, hogy utána megint eltűnik 20 évre, akkor volt egy jó éjszakám, TALÁN, ami miatt megint felszakadnak régi sebek, és megint csak szenvedés lesz. Határozottan állíthatom, hogy nem, nem tenném meg.

2015. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!