Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok, hogyan ismerkedjek meg vele? Bövebben lent 25/N

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, és nagyon szimpatikus egy srác. A probléma ott van, hogy ő nem tudja, hogy létezem. Facebookon láttam meg, és elég sok a közös bennünk. Hasonló hobbik, érdeklődés, és külsőre is az esetem. Más városban élünk, így kicsi az esélye, hogy valamikor is összefutunk. Nem akarom letámadni, viszont akárhogy gondolkodtam rajta, egy szia, szimpatikus vagy a profilod alapján, én is imádom a festészetet és a kutyákat-on kívül más nem jutott eszembe.. :D Vagy talán ez így elég is, és én agyalom túl.

2015. máj. 17. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.

vagy ha benne van valamilyen csoportban, akkor oda belépve megkörnyékezheted

2015. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

"Más városban élünk"


-Akkor nincs miről beszélni esélytelen.

2015. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első köszi :) Sajnos nincs bent semmi ilyenben.de én sem :)

Második: ugyan, kérlek :D Van autó, tömegközlekedés, stb...plusz szerencsére én otthonról dolgozom, ha úgy lenne, költözni is tudnék. Ne legyünk már ilyen 20. századiak. ;)

2015. máj. 17. 23:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel engedélyezte a követést, így úgy dönötttem, követni fogom.. bár aki nem ismer az nem sok mindent lát belőlem, csak a profilképem. Majd kiderül lép-e vmit.
2015. máj. 17. 23:12
 5/10 opened paradise ***** válasza:

Próbáld meg,mit veszíthetsz?

Nem is fogtok összefutni az utcán,úgyhogy semmit sem.

2015. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező - ha te, többek között felhozod azt is, hogy más városban éltek, akkor engedd meg, hogy valaki azt is lereagálja - a saját módján.

A kérdésre visszatérve: írj rá! Nem veszítesz semmit és igen, nő létedre, te is kedvezményezhetsz nyugodtan (ha netalán ettől tartanál).

Egyszerűen, egy "Szia!

Tetszel nekem, szeretnélek megismerni!" is megteszi.

Az első üzenetben, még keveset írjál magadról, aztán, idővel, ismerjétek meg jobban egymást.

2015. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Írtam is neki, és kiderült, hogy már ő is régóta nézegetett, és azon gondolkodott, hogyan szólítson meg :D Hétvégén randizunk!
2015. máj. 18. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Wáó :D

És ő hogy talált rád?

Ez egy love story :)

2015. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
NÉha kidob oldalt embereket, hogy kit ismerhetek...én ott láttam meg őt. Ő meg az egyik ismerősénél szúrt ki engem :) Remélem, love story lesz! :)
2015. máj. 18. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2015. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!