Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nemi erőszaknak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nemi erőszaknak számít hogy ha egy kényszerházasságban egy nő kénytelen lefeküdni a férjével az akarata ellenére?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak
2015. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a nő előtte kifejezi, hogy nem akar lefeküdni a férjével.
2015. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Mindegy van-e papírod írta,hogy egy pár vagytok vagy sem.

Nem a tulajdona vagy!

Ha az egyik fél akarata ellenére történik az aktus,az már erőszak,minden más lényegtelen.

2015. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban is létezik a nemi erőszak fogalma.
2015. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Elsőre én is azt mondtam volna, hogy bűncselekmény.


De.


A köznyelvben számtalan dologra rámondjuk, hogy akaratom ellenére. Pl akaratom ellenére dolgozom, mert ha nem tenném, nem kapnék pénzt és akkor nem lenne hol laknom.


Ha már eleve kényszerházasságban élnek, akkor ott valamilyen kényszer volt. Ez vagy már eleve BTK-s kényszerítéssel érték el, vagy nem. Például az, hogy nem fizetem ki a szüleid jelzálogát, ha nem jössz hozzám, az nem btk-s kényszerítés. Szerintem.


Ha a nemi aktust is ugyanilyen típusú "kényszerítéssel" érik el - mondjuk elválok tőled, és mehetsz vissza a putriba - akkor az szintén nem az. Szerintem.

2015. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
mi az hogy kényszerházasság? hogy csak a pénze esik jól a farka nem?:D hát az ilyennel nem erőszak semmi....ki van fizetve.:,D
2015. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
Ezt inkább csak fogyatékosságnak nevezném.
2015. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha akarata ellenére történik, akkor igen.
2015. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!