Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek a párotoknak lányok, hogy a csupasz melleteken aludjon?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 00:46
 1/9 Interferencia ***** válasza:
Nem olyan jó, izzadságréteg keletkezik a két bőrfelület között.
2015. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az azért elég kényelmetlen lenne a csajoknak, szerintem.
2015. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ó, bár aludna...!
2015. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a párom,evidens hogy akkor alszik a mellemen,amikor akar.Az egy dolog hogy kényelmetlen lenne.
2015. máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nem lehetne esetleg fordítva? Mármint hogy te alszol az ő mellkasán? Ez így elég kenyelmetlen lenne neked :s

én nem engedném meg, dolgozok és kipihentem szeretnék ébredni, a kifli póz is van ennyire intim és mégis kényelmesen lehet benne részt venni

2015. máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Őőő... Pasi vagyok és nem hiszem el de nem tudom h én ezt akarnám-e... Pfuuuhhhh ez nekem is fura
2015. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 12?
2015. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg, de úgyse következne be, mert rohadt kényelmetlen.
2015. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem aludt már a mellkasomon a párom, és kicsit sem volt kényelmetlen. Persze inkább a cicim felső részén és a hónaljam között valahol.. vagy tudom is én. A cicimen még csak a lányom aludt, ami egy kicsit zavart kb. fél óra után, és leraktam, de a vállam, hónaljam, dekoltázsom környékén kicsit sem zavar, ha alszik, még az sem, ha rám teszi a lábát, pont úgy, ahogyan én is szoktam. Érdekes, mert egyébként nem vagyok hátonalvó típus, ilyenkor mégse szokott gondom lenni az elalvással. Sőt, mit megengedem, néha én szoktam kezdeményezni. Amikor morcos vagy nyugtalan, ez jó hatással szokott lenni, ha pedig oldalt fordul, szívesen vagyok nagy kifli is :) Persze elsőre tényleg állati fura, de nekem csak jó tapasztalataim vannak.
2016. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!