Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni, hogy ne gondoljak folyton a páromra? Megöl az unalom!

Figyelt kérdés

Pàrommal tàvkapcsban élünk. Ő dolgozik én tanulok. Most itthon vagyok, mert érettségizem. De megöl az unalom! Egyszerűn nem tudom mit csinàlni. Persze,tanulok érettségire, de az nem foglal le reggel 8-tól dèlutàn akàrmeddig.


Folyton csak azt vàrom hogy hivjon a pàrom. Kb 10 percenként rànèzek a telefonra hogy nem-e irt vagy hivott, csak én nem vettem észre. De komolyan,ebbe belebolondulom. Főleg ha pl làtom a facebook aktivitàsàból (ugye kiirja hogy mikor volt fönn az illető) hogy màr felkelt és megőrjit hogy akkor miért nem hív még fel?! Tudom, beteges de nem tudom mit tenni!


Tanàcsok, hogy miket csinàlhatnék? Hogyan nyugtatgassam magam? Pl az is idegesit hogy tudom hogy suliba megy és ott màs emberekkel foglalkozik!


Illetve még tanàcs hogy hogyan foglaljam le magam? Baràtok kizàrva, mert nincsenek.


2015. máj. 18. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:

tanulj, sétálj, írj ki ilyen fajta buta kérdéseket GYK-ra :D

játssz valami olyan online játékot ami leköti a figyelmed...multiplayer-ben még ismerkedhetsz is...


ne azon kattogjon az agyad mikor hív, miért nem hív...

2015. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,a buta kérdések mennek :D

De az,hogy ne ezen kattogjak... nagyon nehéz. Hàzból lassan nem merek kilépni mert mi van ha facebookon ir hogy felvagyok-e, hivhat-e,én meg nem veszem észre...

2015. máj. 18. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:

tudod már nem a vonalas telefonok világában élünk :D mobiltelefont magaddal viszed és azon elér :P


mióta vagytok együtt?

2015. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit beteges már amit csinálsz.Ennyire ne függj egy másik embertől.Ha nem akarsz menni sehova(pedig a levegő nem ártana),neten foglald le magad,beszélgess másokkal.
2015. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátod nem azért van, hogy 0-24-ben szórakoztasson. Elég szegény lehet a lelkivilágod, ha ilyen szinten képtelen vagy elfoglalni magad és semmi hobbid nincs.
2015. máj. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4 honapja vagyunk együtt.

Egy unalmas faluban élek...

2015. máj. 18. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:
olvass, fess, rajzolj, sétáltass kutyát, vállalj melót, segíts a szüleidnek a házimunkában. Ezeket mind lehet egy faluban is csinálni.
2015. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Interferencia ***** válasza:

Uhh.


Amúgy te is felhívhatod.

2015. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!