Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy mindíg magasabb fiút szeretnétek magatoknál?

Figyelt kérdés
151 cm 23/F
2010. febr. 25. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez az, ami elfogadott. A társadalmi elvárások kényszerítik ránk. Meg a biztonságérzet, ami kell egy nőnek és úgy érzi, ezt csak egy nála nagyobb férfitől kaphatja meg.

De nem mindenki gondolkodik így. Van sok olyan pár, ahol a férfi az alacsonyabb. Ha rendes vagy, normális, találsz társat magadnak. Nem a méreten múlik - ez sem. :D

2010. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó felnézni valakire! Én azért is szeretem, mert amikor egy magasabb pasi átölel, akkor a fejem a mellkasára tudom hajtani, és ez olyan jó érzés!És tudok hozzá magassarkú cipőt húzni! Ennek ellenére a legtöbb pasim nem volt magasabb nálam, sőt!A mostani is csak 3 cm-vel magasabb nálam!
2010. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
mert nem akarja senki, hogy megkérdezzék tőle, az öccse-e az ott mellette.
2010. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mit fosol:) A legtöbb jó csak 150 körüli.

Én 204 magas vagyok és mindig az ilyen kis pici csajokat sunáznám :D

2010. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lol. ez igazán vicces. erre egyetlen egy válasz van: amiért te sem szeretnéd hogy a nőd tőled magasabb legyen. és most gondold át mekkora hülyeséget kérdeztél.
2010. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Alacsony pasira nem tudok felnézni, nem érzem magam nőnek mellette... bocsi, de ez van.

24 N

2010. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert biztonságot ad a termete, és jó felnézni rá :)
2010. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1. nem számít, ha a csaj magasabb nálam

2. a mai világban szerintem a termet nem jelent biztonságot :-D

2010. febr. 25. 18:19
 9/12 A kérdező kommentje:
3. te 09.25! Az alapján választasz f@szit magadnak, hogy majd az idegenek mit gondolnak rólatok, ha látnak? (hülye qrva)
2010. febr. 25. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:

151 vagy, akkor nehéz lenne nálad alacsonyabb lányt találni!

A nők genetikailag, biológiailag 10-15 cm-el alacsonyabbak a férfiaknál. Nem vetted észre?

A férfi átlag magasság: 175 körüli, a női 163 cm körül van.

Ez van.

Te törpe vagy, keress egy hasonló lányt. van egy ismerősöm aki 145 cm magas és talált magának egy 164 centis pasit.

Tehát nincs minden veszve.

Ja, ismertem egy 148 cm-es és egy 152 cm-es lányt is.

2010. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!