Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Spanokkal nyomtunk egy ginás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spanokkal nyomtunk egy ginás (GHB) bulit, és hát másnap reggel véres alsógatyával keltem valami idegen házban, sejtelmem sincs mi történhetett az éjszaka folyamán. Nem értem az embereket, hogy mit élveznek ebben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 10:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
medvedisznóember vagy!
2010. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
csak a barnahang lehetett
2010. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%
Vagy mindkettő, egy medvedisznó ember vagy aki meghallotta a barna hangot és ijedtében vért pisált.
2010. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Aki bele megy egyátalán ebbe már hülye... ez alól te sem vagy kivétel.
2010. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
mi az a ginás, ghb buli?...jézus....túl öreg vagyok?
2010. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%
amúgy én sem tudom,mia fas,z ez?ez már nagyon terhes
2010. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztél egyáltalán, hogy pontosan hogyan hat a GHB, mi az, és mik a veszélyek?


Ennek tudatában nyomtad?


Ha igen, akkor lelked rajta, de amúgy én se értem, miért jó ez.

Ha nem, akkor iszonyatosan hülye vagy.

2010. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy mennyiségben teljes emlékezetkiesést, a koordinációs képesség elvesztését, émelygést, izomlázat, dührohamokat, a tájékozódó képesség elvesztését, ájulást, eszméletvesztést, szédülést, hányingert és hányást okozhat. Túladagolása akár kómához, görcsökhöz, fulladáshoz, légzési nehézséghez és halálhoz is vezethet. A GHB-t, mint nemi vágyat serkentõ drogot árulják. Rendszeres használata függõséget alakíthat ki- elvonási tüneteket okozva. Alkohollal együtt használva rendkívül veszélyes lehet-a legtöbb haláleset GHB és alkohol együttes fogyasztása miatt történik."


idióta vagy,akit valoszinű segbedugtak

egy aidstesztet csináltass mielőtt bárkihez hozzányulsz...

2010. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
ghb, szóval az egy festéklemosó....igényes.....hát szerintem jól seggbe k@rtak és szerintem neked is jó volt........tényleg túl öreg vagyok
2010. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz megpusztulni, ebből kiszállsz! Szerintem is jól s.....be kúrtak! Kell ez neked?
2010. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!