Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit reagálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit reagálnátok egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha megismernétek egy lányt, akivel nagyon jó együtt lenni, meg van a közös hang, csodásan érzitek vele magatokat.

Viszont mikor oda juttok, hogy levetkőztetitek, meglátjátok, hogy ilyenek a mellei és egyéb helyeken is lóg a bőre valamennyire (integetőizom, hasa alja)

[link]


2015. máj. 21. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted van férfi, aki ezt ruhában nem látja? Szerintem nincs.
2015. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.: a melltartó csodákra képes
2015. máj. 21. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azt hiszed. Elsőnek igaza van.
2015. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak azt hiszem. Egy szép tartású, nagy mell melltartóban ruhán keresztül ugyanúgy néz ki, mint egy iszonyatosan lógó nagy mell melltartóban.
2015. máj. 21. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező ne haragudj meg, de ez tényleg megtörtént.

Csak annyiban más, hogy nem volt előtte ismeretség.

Egy jó barátom hazavitt egy lányt buliból. Azt mondta szép és csinos volt...felöltözve. Aztán levetkőzött és a ruha már nem fogta össze, pocakja volt és nagyon lógott a melle. Szóval gyorsan kiszaladt a wc-re és meghánytatta magát, aztán előadta, hogy nagyon rosszul van, ne haragudjon a lány, de nem képes most semmire. Ezt megtette csak azért, hogy ne kelljen hozzáérnie...

Nem csodálkoznék ha más pasik is próbálnák elkerülni valamilyen módon.

Tényleg nem bántásból írtam, de ez az oldal arra lenne, hogy az emberek elmondják a véleményüket őszintén, anélkül, hogy a szemébe kelljen ezt mondani valakinek élőben. Valljuk be senki nem akar megbántani másokat, inkább kegyes hazugságokat szoktak mondani.

Persze pasiknál is van az a szint, akinek minden mindegy már vagy jobb mint a semmi alapon lefeküdne ilyen nővel.

2015. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.: ezt soha nem értettem, hogy lehet úgy egy nagy hasat "összefogni", hogy az illető vékonynak látsszon
2015. máj. 21. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem látszott vékonynak, de nem is tűnt vészesnek.

A nagy mell jó melltartóban vonzza a szemet és sok mindenről elvonja a figyelmet :D

2015. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben,többször is.-Elfogadtam olyannak,amilyen.Én sem vagyok tökéletes.Amikor minden másban jól kijövünk,nálam nem ez a döntő szempont.Viszont nem vagyunk egyformák,van aki másképp gondolkodik.(42 F)
2015. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Erotikus webáruházakban nézz azért szét , szokott lenni olyan bőr felső ami csak a pocakot takarja pont erre, sok sikert :)


De a földbe ásás lehet többet segítene..

2015. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, remélem nem zavar, ha válaszolok.

Nekem is lóg a mellem, sokáig én is rettegtem levetkőzni az épp aktuális párom előtt. Több fiúval voltam az évek alatt, soha, egyet se zavart, sőt a jelenlegi barátom imádja, mint minden más porcikámat.

22/L

2015. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!