Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ráírok egy fiúra, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy fiúra, az kezdeményezésnek számít? Fiúk, mit gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Régebben (pár hónapja) viszonylag sokat beszéltünk, de találkozni nem tudtunk, mert messze lakunk egymástól. Jövőhéten viszont megyek oda, ahol ő lakik, és nem tudom, hogy ráírjak-e, vagy ne. Amikor beszélgettünk, célozgatott arra, hogy találkozna velem, viszont kb. egy hónapja nem írt, és nem igazán tudom, hogy mi legyen. Nyomulásnak számítana ha ráírnék ezzel?

2015. máj. 21. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoznál vele írj neki, elvégre nincs mit vesztened.
2015. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írj. Miért lenne ez nyomulás?
2015. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
Miért, ha kezdeményezésnek számít, az baj?
2015. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj rá, mit veszthetsz? Egyébként szerintem ez kimeríti a kezdeményezés fogalmát, de egyenlőség van, egyem meg a kicsi szíveteket, ti is nyugodtan felvehetitek a kapcsolatot a fiúkkal.
2015. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2: nem tudom, lehet nem véletlenül nem írt.

#3: nem, illetve nekem nem, csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy szerintetek az-e, meg hogy hogyan reagálnátok. Nem szeretném, ha azt gondolná, hogy "már megint ő" vagy ilyesmi...

2015. máj. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!