Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha magányos vagyok nagyon?

Figyelt kérdés
Volt már hogy tetszettem fiúnak,de valamiért sose fejezték ki,sose bókoltak és soha sem hívtak el randizni. Egyébként nagyon visszahúzódó lány vagyok, a fiúk inkább a barátnőimet bámulják meg. Én teljesen láthatatlan vagyok. Szeretnék valahova menni pasizni, de nem tudom hogy hova. Ha otthon ülök azzal nem megyek semmire, de ha baráti társaságba megyek akkor is mindig a többi lányra figyelnek fel a fiúk és nem rám. Annyira láthatatlan vagyok hogy rám se néznek, megsem próbálnak velem beszélgetni vagy azt se tudják kicsoda vagyok. Mit csináljak hogy észre vegyenek engem is?

2015. máj. 21. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha akarsz akkor ismerkedhetünk :D
2015. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
R!bancosísd magadat !
2015. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg sem próbálnak beszélni veled... és ha te beszélnél velük?

Egy társaságban nem kell addig csöndben ülni, amíg hozzád nem szólnak. Mondd meg a véleményed, nevess, találd meg a szemkontaktust. Ennyi.

Én sem csinálok semmi többet, mégis mindig rám másznak a fiúk, pedig még csak egy szépség sem vagyok.

2015. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem is akarsz ismerkedni,magaddal vagy lekötve
2015. máj. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát legyél olyan mint a barátnőid!

Vegyél föl kihívó cuccokat , öltözz csinosan, vegyél föl passzos ruhákat, fest ki magad, legyen valami különleges frizurád valami feltűnő de ne égő.

És nyugodtan mehetsz a barátnőiddel pasizni, de ahhoz tényleg nem elég a kinézet meg is kell szólalni, ha te ennyire félénk vagy akkor indulás előtt koccintsatok a barátnőiddel igyatok meg pár likört az majd feloldja a gátlásaidat és megered a nyelved és fel fognak figyelni rád is a pasik.

2015. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan csajok akik nagyon rá koncentrálnak a pasizásra ők azok végül egyedül maradnak, mert annyira ki lehet az ilyesmit szúrni hogy nagyon, ráfeszülnek a dologra.

Fogd fel egy bulizásnak, hogy jól érzed magad táncolj de ne látszodjon rajtad hogy te eleve azért mentél hogy bepasizz, majd ahogy alakul.

Legyél csinos!

Sok sikert!

2015. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!