Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat olyannal, aki többet érez?

Figyelt kérdés

Egy régi barátomról van szó, mindketten elég csúnya szakításon vagyunk túl, az enyém annyira filmbe illő volt, hogy úgy gondolom, elegendő volt ahhoz, hogy ne akarjak többé párkapcsolatot.

A probléma az, hogy láthatóan többet érez (naponta keres, barátainak be akart mutatni, bármiben számíthatok rá, figyelmes, etc.). Megbeszéltük, hogy ebből nem lesz semmi komoly, rövidesen külföldre költözök, egyikünknek sincs túl sok ideje, kötöttségeket sem szeretnék és amúgy sem tudnám vele elképzelni az életem.

A kérdés az, hogy mennyire etikus dolog ez a részemről? Játszadozásnak számít ez az érzelmeivel, esetleg kihasználásnak?



2015. máj. 26. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
annak számít
2015. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor a legjobbat teszi az ember, ha semmit nem tesz.Azaz nem kezd bele a testiségbe, főleg úgy, hogy nem tudnád vele elképzelni az életed.
2015. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha kicsit is kedveled, akár barátként, ne játssz vele
2015. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha független lennék, nekem nem okozna lelki törést azt, ha egy barát csaj csak szexet akar tőle.


Ez esetben még nyugodt is lehetne a lelkiismeretem, ha hosszútávú terveim a csajt érintően bizonytalanok lennének, hogy nem használom ki a csajt, nem rabolom az idejét, mert ő az, aki csak ezt akarja.


Ha meg véletlenül úgy alakulna, hogy kölcsönösen nagyon bejönnénk egymásnak, akkor az sem lehetne akadály, ha a folytatáshoz a világ másik felére kéne költöznöm, ott munkát találnom.

2015. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Világosan megmondanám neki, hogy részedről CSAK szex. Nem tervezel vele hosszabban, nem tudnád elképzelni magad mellé. Ha ő ezek után is azt mondja, hogy neki így is megéri, csak hogy lefeküdhessen veled, akkor belemennék. Innentől már az ő felelőssége.

28N

2015. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

persze, lehet mondani, hogy az ő "felelőssége", de mindenki tudja, hogy belemenne és reménykedne

szóval ha a barátja vagy, vagy kedveled emberileg, akkor ne

2015. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes, mert mint barátot szeretem, éppen ezért nem akarok neki ártani. Kétféle vélemény van, ezen nem lepődtem meg. Még arra megkérhetlek titeket, hogy nemeteket írjátok le, mert ilyen jellegű kérdésben azért nem teljesen mindegy.
2015. máj. 26. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:

#4

38F

2015. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-eske

N

2015. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baràtsàg extràkkal ? Nem biztos,hogy jó ,az egyik fél sérülni fog ,ha nem helyződik magasabb fokra a kapcsolat ,és a csak baràtsàgként sem fog ugyanúgy funkcionàlni többé . /N
2015. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!