Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágynál többre vagy elfogadnád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágynál többre vagy elfogadnád?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt szerencsém a nők terén, vagy könnyűvérű volt, vagy más probléma, nem is mennék a részletekbe bele...

Végre benne látom, hogy akár leendő gyerekeim édesanyja is lehetne, felsorolom a pro és kontra érveket:


Kontra:

- Testi adottság terén mint egy 12 éves, magasság és cici terén is, és lehet már sokat is mondtam. Bár a mellméret sose volt nálam mérvadó :) De talán most mégis

- Arcra helyes hisz valamiért beleszerettem, bár leginkább ez a személyiségének volt köszönhető, de semmiképp se ronda. Inkább átlagos, millió ilyen lány van még.

- Személyiségileg vannak rossz tulajdonságai, de ugye kinek nincs...


Pro:

+ Makacsság ellenére azért hallgat a másikra, lehetne vele tervezni, szerintem szinte bármire meglehet győzni

+ Hűséges típus és őszinte, és nagyon kedves

+ Önzetlen és megértő

+ Nyitott, akár külföldön is élne


Összességében most úgy érzem szerencsés vagyok, bár volt már nagyobb szerelem az életemben, tehát lehet vágyhatnék többre. Ugyan akkor őt most életem nagy lehetőségének érzem valamiért, és őt is természetesen szeretem :) Szóval úgy érzem hülyeség lenne tovább keresgélni, mások mit gondolnak.


2015. máj. 26. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Megválaszoltad : nagy lehetőségnek látod,szereted,úgy érzed hülyeség lenne tovább keresgélni.
2015. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, ugyan akkor úgy érzem, hogy nem vagyok eléggé szerelmes. Bár azok lettek volna ilyenek, akik korábban semmibe néztek

Érdekes a szerelem :)

2015. máj. 26. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szereted...
2015. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég jó ő neked! Egy nőről,akit szeretsz,sosem írnád, hogy olyan alkatra,mint egy 12 éves és hogy átlagos az arca!!!!


Akiért oda vagy azt GYÖNYÖRŰnek látod.


Belső tulajdonságai se egy nagy durranás a leírásod alapján,szóval inkább jobb neki nélküled és neked is nélküle!

2015. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Felejtsd el dupla D-s mell alá nem megyünk. Legyen már önbecsülésed haver. Lesz más akinek jobb a mellé nagyobb a segge és jobban sz0pik. Hanyagold a mostanit.
2015. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Interferencia ***** válasza:
58%
Ha tényleg csak ennyi a kontra, akkor nem értelek...
2015. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd el szerencsétlent, jobbat érdemel nálad.
2015. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem hagyd, nem úgy hangzik, mintha nagyon odalennél érte, csak tetszenek a jó tulajdonságai.

Ne pazarold az idejét, hagy találjon valakit aki tényleg szereti majd..

2015. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem kérdéses, hogy miért nem volt sikered a nők terén :D
2015. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Már ha így listázgatsz meg érvelgetsz az már rég sz_@r ügy...
2015. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!