Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kicsinek számít a 80B...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kicsinek számít a 80B mell számotokra?

Figyelt kérdés
164 cm magasság, 54 kg, 80B mell
2015. máj. 27. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a melltartó méreteket. Mi az a 80?B?


Mellkas körtérfogat 80?

2015. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Képpel másabb lenne, de ha nekem tetszik az adott lány, akkor nyilván előtte már felmértem, hogy mekkorák a mellei, és úgy fogadom el, ahogy van.
2015. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
te vagy kicsi xd
2015. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret a lényeg. Sokkal inkább, hogy formás, meg viszonylag feszes legyen. Te sem farokméret alapján választasz párt gondolom.
2015. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
küldj képet és megmondom :D
2015. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem 75/A, tényleg kicsi, de senki nem panaszkodott rá, sőt szerették :)


szerintem a B-s kosár már simán átlagos méret, nem kicsi.

2015. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálad kissebb b.nőm is volt nagy mellekkel, meg volt kismellű is.

A személyiség sokkal fontosabb mint a mellméret. A nagyobb mell csak esztétikusabb, de egyáltalán nem az dönt a választásnál.

Ha egy kismellű lány valamilyen más tulajdonsága miatt megtetszik, akkor még örülök is, mert a legtöbb nagymellű nő szereti mutogatni, vagy legalábbis finoman előtérbe helyezni az adottságait, még akkor is ha kapcsolatban van.

Fogadd el és szeresd magad ilyennek amilyen vagy, mert az a legrosszabb ha ez miatt lelkileg besérül vagy gátlásoskodik egy lányocska, és a környezetét is megterheli ezzel.

2015. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem tudom a mellméretet, nem értem :D De talán azért, mert nem érdekel, kinek mekkora. Ha szimpatikus a csaj, lehet nagyon kicsi a melle, nem számít.
2015. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem pénisz, hogy számítson a mérete. A férfinak bármekkora mell tetszik. A nagyobb, csak feltűnőbb, de legalább olyan szépek a kicsik is.

Te meg a számok alapján, tökéletes vagy.

37F

2015. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora. Szerintem egyaltalan nem kicsi. En meg vagyok elegedve veluk.
2015. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!