Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt/van olyan szerelmed, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt/van olyan szerelmed, aki kiemelkedik a régi szerelmeid közül? Aki számodra nagyon különleges, és meghatározó volt.

Figyelt kérdés
Miért olyan különleges ő? Miben tér el a többitől, mik azok a külső, belső tulajdonságok, amik megfogtak benne?
2015. máj. 27. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen, az első még gyerekkoromban.

Nagyon szépnek találtam és fantasztikus volt az illata. Ma már nem igazán tetszik.

2015. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerelme egy embernek maximum 1 ritka esetben 2 tud lenni egész életében.


Szerintem igy át kéne értékelni a kérdésedet.

2015. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van:-)Azt hiszem az oszintesege, a szemei, azt h nagyon hasonloak vagyunk, hasonloan elunk meg dolgokat vegulis en vagyok az o noi kiadasa:-))
2015. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van.


Egy kapcsolatban élő nőbe szerettem bele, szóval jelenleg reménytelen az ügy. Az a különleges benne, hogy a fájdalmas pillanatok ellenére boldoggá tesz. Boldog vagyok miatta, mert mellettem áll mint ember, mint lelki társ. Az sem zavarja, ha álmából keltem fel telefonhívással, mert kétségbe vagyok esve és ez kölcsönös. Ugyanaz az ízlésvilágunk, hasonló a gondolkodásunk, emellé persze gyönyörűnek is látom, karakteres, szép arca van, és olyan melle, hogy amikor először láttam élőben, majdnem a gatyámba élveztem. :D Nagyon sötét időszakomban ismerkedtünk meg, és rengeteg tanácsot adott, próbált segíteni, és sikerült is neki, és még most is igényelem a tanácsait. :)

Annak ellenére, hogy reménytelen szerelem, megmaradt a férfiúi büszkeségem, ugyanis tudom, hogy feladtam neki a leckét, okoztam egy kis bonyodalmat, mert kib_@szottul vonzónak tart, és ugye mély lelkiség is van köztünk, ezért ha az élet úgy alakítja, hogy nem a barátját, hanem engem ismer meg előbb, akkor velem lenne. De persze biztos oka van, hogy úgy alakult, ahogy, és ő a barátjába szerelmes. Majd az élet pontot tesz a végére az ügynek, de akárhogy is alakul nyugodt vagyok.


A többitől abban tér el, mert rajta kívül az összes lány/nő, akit tényleg nagyon szerettem, inkább kiakasztott, ő pedig nem, hanem még a rideg napokon amikor undorító kedvvel kelek fel, akkor is olyan nekem mintha kisütne a nap. :)

2015. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam mikor megismertem. Mindenben különleges volt,soha senkivel nem éreztem azt mint vele. Az illata,az érintései,a szeretete és még sorolhatnàm.. Egy érintésétől a mennyben éreztem magam. Most 25 éves vagyok de azóta se volt meg az az érzés senki màssal. 25/N
2015. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt igazi szerelem, megmaradt plátóinak. Tetszett a viselkedése, az önbizalma, a haja, a szeme és még sorolhatnám. Annyira el voltam foglalva vele egyszer miközben ment az utcán, hogy hülyét csináltam magamból kerékpározás közben. Máskor lesifotót is készítettem róla az ablakból.

Nagyon régen volt, kicsi voltam. Azóta teljesen megváltozott, ha akarnám sem tetszene.

2015. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos,igen!
2015. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Volt! Fiatalon, 20-22 évesen gyönyörű lány volt, különleges volt, művelt volt, ragyogó kisugárzása volt, élmény volt vele eltölteni az egész napot, most meg harminc fölött van korban, meghízott, lebabázott, és úgy néz ki mint egy kétszer kiszart tehénlepény.
2015. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden régi szerelmemet különlegesnek tartom a mai napig, egyikük iránt sincs bennem harag vagy gyűlölet, így a szerelmet leszámítva ugyanúgy vélekedek róluk mint hajdanán.
2015. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt 1 lány egy évvel ezelőtt, de a távolság miatt már szűnik megfelé az iránta táplált érzésem. Úgy tudnám ezt leírni mint amikor valami közeli személy hal meg. Az elején sokat gondolunk rá, de idővel egyre kevesebbet.
2015. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!