Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok néha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok néha a volt páromról, amikor már évek óta másik párom van?

Figyelt kérdés

Nem messze lakik tőlünk egyébként.

De néha megjelenik az álmomban.

2 éves kapcsolat volt, jelenleg 3 éves kapcsolatom van.


24L


2015. máj. 29. 09:46
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és szeretem a jelenlegit nagyon, jobban mint bárkit és hosszútávra tervezünk :)
2015. máj. 29. 09:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Vissza-visszatérő álmom, hogy egy meredek hegyoldalban állok, valami építkezési terület lehet, lent a Kamazok meg a Zilek között balerinák táncolnak, meg valami azonosíthatatlan repülő rovarok, minden bátorságomat összeszedve leugrok a mélybe, és egyszer csak hirtelen egy ajtó elé kerülök és farkasszemet néz velem valami vadidegen öregember. Hátranézek, a hegyoldal már sehol sincs, és látom, ahogy egy autóval elszáguld két tök ugyanolyan csaj a semmiből odakerülő házak fölött épített autópályán, az egyik átváltozik egy hatalmas malommá, a másik meg azzá a csajjá, akibe több mint egy évtizeddel ezelőtt szerelmes voltam. Remélem érted, hogy mennyi jelentősége van az álmoknak. Hülyeség az egész!
2015. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel , én betudtam annyival hogy szimplán ő volt az aki valamiért fontosabb jelentősebb volt az eddigi kapcsolatok közül és ezt a tudatalattim kifejti néha az álmokban .. Az élet megy tovább aztán majd egyszer elfelejtődik teljesen ... ki tudja lehet több év kell még ..
2015. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valakinek volt hasonló kérdése az álmokról, ott kifejtettem részletesen, de most sehol nem találom. :(


A lényeg az, hogy valószínűleg lezáratlan szál maradt. Ha a gyakorlatban nem is, neked, lélekben, biztosan.

Én a legelső szerelmemről szoktam álmodni, holott nálunk nincs is ilyen, hogy a közelben lakna, lassan hét éve nem láttam, nem beszélünk, nincs közünk egymáshoz. De álmaimban néha előjön. :)

Valószínűleg maradt benned valamilyen feldolgozatlan dolog vele kapcsolatban, és ez vissza-visszaköszön. Nem jelenti azt, hogy baj lenne a jelenlegi kapcsolatoddal, emiatt ne aggódj. :) Ha valóságosan is vágynál utána, azon lenne érdemes elgondolkodni.

2015. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az álmok világa: külön világ, lehet abban valami, hogy valami lezáratlan dolog maradt benned...


Én meg azon csodálkozom, hogy miért álmodok éjszakánkét kétszer, háromszor a páromról, aki itt alszik mellettem... :D

2015. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!