Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fél éven keresztül össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél éven keresztül össze akart jönni velem egy fiú, aztán meggondolta magát, akkor miért ignorál teljesen? Mintha idegenek lennénk.

Figyelt kérdés
Annyi történt, hogy egyszer nem mentem el vele randira, és azóta kerül, nem köszön, csak ha muszáj. Én már hívtam azóta többször is, meg írtam is neki, de még mindig utál 3 hónap után is. Miért nem tud rám akkor barátként/ismerősként nézni. Ettől még az is jobb.
2015. máj. 29. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória amott van. Mert azt hitte, hogy azzal a lemondással ignoráltad őt örökre.
2015. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Vannak gyermeteg és besértődős emberek, az ilyeneket hagyni kell a saját levükben főni.
2015. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azt gondolja, hogy csak játszottál az érzéseivel és most próbál kemény lenni, hogy visszaadja ezt neked.

Nem értem egyébként, hogy miért ilyen a viselkedése, ha te akartad folytatni.

Ha te csak barátként akartad folytatni, akkor valamilyen szinten megértem.

Velem is volt ilyen, hogy a lány egy idő után csak barátkozni akart volna, de ez nekem rosszul esett.

Mondjuk én ilyet nem tennék mint ez a srác.

2015. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Biztos sz**arul esett neki amit meg lehet érteni-.
2015. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ő sem játékszer,hanem érző ember.Egyszer visszautasítottad,utána nem alapvető,hogy körbeugráljon.Több hónapig oda volt érted,de téged nem érdekelt.Ezek után gondolhatod,hogy nem fog meghatódni egy kis jópofitól!
2015. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fél éven keresztül futott utánad, de te csak kelletted magad, akkor mégis mit vársz?

Lehet nem akartál tőle többet, de akkor azt egyből, egyenesen kellett volna kiböknöd nem pedig élvezni a rajongást amivel legyezi a hiúságodat. Lehet kihagytál pár részletet, de te a barátságot már csak utólag említetted nekünk, mondván "ettől még az is jobb".


Másik, fél év alatt egyszer nem mentél el vele randizni, ez hülye duma, fél év alatt vagy száz randevúra lett volna idő, egy lány sem olyan kivételes hogy fél évig fusson utána egy férfi bármi előrelépés nélkül, még a legromantikusabb meg legrendesebb is megunja ha állandóan lebegteted. Vagy nagyon különlegesnek kellett tartania, de akkor meg balek és vegye tanulópénznek, nőre nem várunk hétnél tovább.


Ha van esze azóta talált helyetted olyat aki megbecsüli és aki kiérdemli a törődést.

2015. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem ezt tette egy 24 éves pasas, na ő sztem nem tini, ismeretlenek voltunk, 5-6 hétig ugy pattogott körülöttem mint a nikkel bolha...mire rájöttem h ő nem ilyen csak velem, addigra 180-fokos fordulatot vett, megtudta h tetszik, azóta bunkózik velem, és kerül kb 1 év eltelt ma már le tudom sz..ni magasról...hiába a helyes pofi, jó test, ha olyan sekélyes, nulla, és ennyit róla, már nem hogy engem senkit nem ugrál körbe, nincsenes poénjai, fapofa egy üres fadarab...hagyd keress mást, ő vesztett el téged, te értékesebb vagy!
2015. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pefig olyan jó esne most neked, ha körberajongana, te meg azt mondanád neki, hogy kegyetek csak barátok... és maradjon ilyen, örökké rajongjon téged körül. Csak úgy. Mert az jó lenne neked. Aha.
2015. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Félreértesz.Én is össze akartam jönni vele. Csak nem akartam nyomulni, mivel jártam már úgy, hogy emiatt nem jött össze. Azóta már tudja -a fiú, akiről a kérdés szól-hogy én is többet érzek. Csak már nem érdekli, és egyáltalán nem áll szóba velem, még barátként sem. Nekem meg hiányzik, de nem a rajongása, amit te írtál, hanem mert szerettem őt, és most is szeretem. Ugyanakkor meg haragszok is rá, amiért még ennyi idő után is ilyen velem, és nem tudja túltenni magát a dolgon.
2015. máj. 30. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeretted, nem kellett volna kikosarazni hónapokig, sőt fél évig. Utólag sok mindent megbánhat az ember, de ő teljesen jogosan sokallt be tőled. Egyetértek az ötössel, ilyenkor már nem köntörfalazhatsz meg bújhatsz kifogások mögé, ne barátkozni akarj, hanem randevúzni, és szó szerint az érzéseidet mondd el neki. Más sejtetni/utalgatni, és más egyenesen és nyíltan kimondani.


Jelzéseket küldözgetni ott volt a fél év. Ha nem akarod elveszteni, a sima bocsánat kevés.

2015. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!