Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most bemennék a hálószobádb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most bemennék a hálószobádba . (? )

Figyelt kérdés
... és körülnéznék,mit látnék az ágyadon ? Szerinted van olyan hívogató/csalogató hogy egyből a takaró alá bújjon az ember ? Vagy kupi van és káosz az egész szobában ? Mekkora a takaród,2 embernek elegendő ?
2015. máj. 31. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kupis:) és 2 takaró van egy nekem egy a páromnak. Ha csak 1 takarónk lenne, akkor állandóan lerángatnánk egymásról..
2015. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amíg nincs kész a lakás, addig mobilágyon alszom. 2 ember alatt konkrétan összerogyna... és nem hinném, hogy vonzó neked egy nyers betonpadló.
2015. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Franciaagyam van. Jobb oldalan fekszem, az ajtohoz kozelebb. A masik oldalan a fejemnel osszehajtva van egy agynemu szett, lentebb nehany ruham. Ha no vagy, azt akarnad, hogy gyurjuk ossze a ruhaimat is... :D
2015. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mumusan ***** válasza:
Mivel a hálószobánk egyben a gyerekszoba, így tele van játékokkal. Takaró 2 van. Én nem harcolok egy takaróért egész este :)
2015. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szépen megágyazva, ágytakaróval rajta.


Este nagyon hívogató, de nappal minek bújnánk bele? :) Mondjuk ha a párom is az ágyban lenne, akkor az persze csalogató. Egyéb esetben nem érzek rá késztetést, hogy rögtön ágyba vessem magam, bármilyen szépen is néz ki.

2015. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mit látnál, hát ágyneműt + a 101 kiskutyás párnámat, amivel aludni szoktam. Számomra elég csalogató szokott lenni, főleg mikor fáradt vagyok, amúgy szerintem nincs benne semmi különösen vonzó - miért is lenne, mikor csak egy közönséges ágy? Kupi az van, tudod a zseni átlátja a káoszt, szóval minek tartsak rendet? Felkelés után beágyazni különben is olyan, mint bekötni a levetett cipőt. Este mielőtt lefekszem el szoktam rendezni, hogy kényelmes legyen, addig fölösleges. Sem az ágy, sem a takaró nem elég nagy két embernek, pláne, ha én vagyok az egyik.
2015. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kupi,kétszemélyes az ágy nagy takaróval,csalinak ott lennék én;D
2015. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Most van kaosz a szobaban, de idovel minden a helyere kerul.

A takaro egy emberes, de masik takaro percek alatt megoldhato.

2015. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az enyém csalogató kupi:D

Azért ilyen hogy még jobban össze lehessen túrni:D

2015. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincs kupi, ket takaro van, es nincs beagyazva, mert egezsegtelen a beagyazas.
2015. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!