Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapvsolat és akkor ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapvsolat és akkor ez most mi volt?

Figyelt kérdés

Egy éve szexkapcsolatvan vagyok egy férfival, a szexen kívűl is sok időt töltünk egymásal programokat szervezünk....majd közölte hogy mással is lefekszik és ne akarjam kisajátitani....mire akkor énis találtam mást is akivel lefekszek erre meg mondja

hogy utána ő velem nemfog, és hogy még nem feküdhetek le a másikkal.....neki szabad akkor nekem miért nem?? :/


2015. máj. 31. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mert önző és egoista az ember.
2015. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Neki szabad, neked nem? Nálam innentől fogva röpülne. Ha ő is, akkor én is. Nem mellesleg eddig is megtehettétek volna mindketten, hisz csak szexkapcsolatban vagytok, vagyis egyikőtök sincs a másik iránt elköteleződve, senki nem tartozik a másik felé elszámolással.

2015. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kérdezd meg. Mennyi idősek vagytok egyébként?
2015. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit ugyérzem, hogy oda vissza játékot játszunk és ha egyikünk lefekszik mással akkor a másik bosszúból visszaadja....meg én mondtam hogy az hogy mással kivel szexel magánügy és ne mondja el mégis mindig elmondja :/ 22l és 27f
2015. máj. 31. 18:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!