Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül buliba menni ciki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül buliba menni ciki? Hogy viselkedjek, hogy felfigyeljenek rám a pasik, de ne tűnjek krvának?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, egyetemista és néha elmegyünk egy barátnőmmel bulizni, de ő most elutazott, én meg szeretnék bulizni menni, csak nem tudom, mennyire jó ötlet egyedül. Őszinte leszek: szeretnék pasizni kicsit, de semmi komolyat, tehát nem párkapcsolatot keresek. Alacsony vagyok, és van egy kis súlyfeleslegem, de nem vészes, meg elég jól ki szoktam csípni magam, ha szórakozni megyek.
2015. jún. 1. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
nyugi körbe fognak ugrálni! ha 1 alacsony pasi megy buliba rá se hederítenek ........
2015. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem azért vigyázz magadra,egyedül soha sehova nem egy életbiztosítás elmenni szórakozni.

Egyébként elsőnek igaza van, nekem volt 1 alacsony srác ismerősöm, komplexusos volt, napóleon szindróma stb(meg amúgy egy g. ci volt)

mindig másra hárította a figyelmet nehogy ő legyen kipécézve a mérete miatt, csajoknál a kistermet cuki szerintem, felkelti a férfiakban a védelmi ösztönt, szóval férfiknál inkább hátrány ez mint lányoknál.

2015. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
férfiaknál*
2015. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem jó ötlet, de próbáld meg, ha gondolod.

Én úgy voltam egyszer egyedül, hogy pár ismerős volt a buliban, akikhez oda tudtam menni. Fiúk odajöttek hozzám csajozni.

Mégis sokszor voltam egyedül (wc, sorban állások, ivás) és eldöntöttem, hogy én így soha többé nem megyek!!!


L20

2015. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%

ma 22:58

férfi alacsony nő de cuki teremtés

nő alacsony ffi nem férfias kukába vele nem járok kerti törpével

2015. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Gyere velem bulizni valahova!

22/F

2015. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

pappka

az meg a másik,hogy szerintem az alacsony férfiak személyisége torzult is, agresszívek pont amiatt,hogy túl alacsonyak és így hendikeppel indulnak a nőknél meg még ki tudja milyen dolgoknál.

2015. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Én már voltam egyedül buliban. Egy két ismerőssel mentem le akik hamar leléptek én meg még maradni akartam. Egy srác látta hogy egyedül vagyok,nézelődöm, odajött beszélgetni, elmondtam mi a helyzet és ennyi. Utána az ő társasága is odaverődött. Máris nem voltam egyedül.

Azért ilyenkor arra valóban fokozottan figyelni kell hogy ne legyen őrizetlenül a piád, vagy ne igyál sokat. Sose lehet tudni.

2015. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
na nézd már a pappka egy alacsony tróger,aki még agresszív is
2015. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2%
ma 23:13 kicsi a bors de erős
2015. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!