Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek vele, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele, vagy ne?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, akinek olyanok a belső tulajdonságai, hogy jobbat nem is kívánhatnék. Szinte tökéletes. Nagyon hasonlítunk egymásra és így még soha nem volt meg senkivel az összhang. És úgy látom, hogy ezt ő is így látja.

Viszont az a baj, hogy nem vagyok belé szerelmes. Vonzódom a személyiségéhez és nem tudok rá sima barátként tekinteni, viszont külsőre egyáltalán nem vonz.

Nem taszít, pl meg tudnám csókolni stb, de fizikai vonzalmat nem érzek iránta. De mégsem tudok rá csak haverként tekinteni :( Mit csináljak? Én nagyon szívesen lennék a barátnője, de nem akarok szemét lenni vele, vagy átvágni őt.


2015. jún. 2. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Tegy egy probat ha annyira megkedvelted. A parommal 3 eve vagyunk egyutt es a szemelyisegebe szerettem bele kinezetre nem igazan volt az esetem. De azota egyszeruen megorulok erte es csok o tud lazbahozni

18/L

2015. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.: ugyan ezt érzem én is. Olyan tökéletes a személyisége, hogy abba azt hiszem beleszerettem, de külsőre még nem érzem a vonzalmat...
2015. jún. 2. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened és tudnod! Mi nem dönthetünk helyetted, hogy most jöjj össze vele, vagy nem! A felelősség a tiéd!

Nem kötelező a megalkuvás, de lehet, hogy egy idő után mégis csak bele szeretsz a külsejébe.

Anyukámnak is mondta mindig nagymamája, hogy csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél, de legyen arany a szíve.


Szóval egy próbát megér, aztán még mindig van döntési lehetőséged! :)

2015. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezt hogy mondjam el neki? Hazudni nem akarok
2015. jún. 2. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nemrég ismerted meg akkor ez érthető lehet ...Volt olyan kapcsolatom nekem is hogy hihetetlen sok közös volt mintha egymásnak lettünk volna teremtve aztán ahogy az idő telt teljesen más lett. Természetes h az elején meg akarunk felelni a másiknak tudatosan vagy tudat alatt idomulunk hozzá . Ezzel semmi baj viszont ha kapcsolatról van szó számomra elengedhetetlen a fizikai vonzalom , ha most nem alakul ki az elején mi lesz később ? Van egy pszichológus ismerősöm akivel egyszer beszélgettünk erről , hogy szerinte mi a legmeghatározóbb és a legfontosabb aminek meg kell lennie egy hosszú és jól működő kapcsolathoz és azt mondta h a legelső helyre a vonzalmat tenné ...gondolj csak bele h mi okozza a legtöbb megcsalást, válást? Az h valaki máshoz kezd el vonzódni az egyik fél
2015. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint az első, nem volt ilyen kémiai vonzalom, viszont annyira stimmelünk, hogy rá merem bízni az életemet. A kémiai vonzalom úgyis elmúlik néhány év múlva, a szeretet és az együttműködés viszont halálig tarthat, ha ez alapján választasz párt. Kérdés, hogy neked most a kémia kell, tűz és felperzselődés, vagy hosszútávra szeretnél párt, esetleg megállapodni és gyerekeket nevelni.
2015. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát tégy egy próbát. Aztán ha nem jön be egy idő után sem, akkor tisztességesen mondd el neki, hogy szakítanál, és lehetőleg ne úgy nyilvánítsd ki, hogy megcsalod, vagy hasonló.
2015. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ti nők mindig ösztönből választotok... próbáld ésszel. Hosszú távon jobban jársz. A szerelem elmúlik, a szeretet a fontosabb.
2015. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!