Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 év együtt járás után el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év együtt járás után el lehet felejteni valakit végleg? Páromra vonatkozóan kérdezem.

Figyelt kérdés

Párom kb. 13-14 éves volt, amikor megismerkedtek; és bár ez elején nem sűrűn találkoztak, mégis kialakult valami érzelem. (a lány is ugyanabban a korban volt)

Nagyjából 6 évig tartott a kapcsolat. A gimi után párom másik országba ment dolgozni, tehát pár évet külön töltöttek.

Skype-on, telefonon tartották a kapcsolatot; és párhavonta találkoztak.

A külön töltött idő alatt párom többször is megcsalta; amit a vége felé lévő sok veszekedés közben el is árult a lánynak, de ő nem hitte el. Mindketten érezték a véget, a legvégső beszélgetésnél a csaj megkérdezte tőle, hogy hajlandó-e visszaköltözni az eredeti lakóhelyére és összeköltözni vele. Ő nemet mondott, mire az a válasz jött, hogy lehet, hogy jobb, ha végeznek. A párom is egyet értett.


Pár napig nem volt jó hangulatban, de nem kereste, mert nem érdekelte. A csaj többször is, hónapokon át írt neki és ostromolta, de ő mindig hárította. Főleg azért, mert egyből elkezdte kiélni magát, és olyan híre lett.... Pedig még párom anyukájának is sírt, hogy újra szeretné kezdeni :D


Ez 2013-ban volt, a szakítás márciusban. Ezután pár k*va volt jelen az életében, 1-2 hónapos kapcsolatok.


Mi 2014 májusában ismerkedtünk meg. Elcsépelt, de szerintem szerelem volt 1. látásra. :) Azóta is nagy boldogságban együtt vagyunk.

Tudom, hogy nagyon szeret, és az anyukájának azt mondta, hogy soha nem szerett még így senkit (-megjegyzem, hogy az anyukája is imád :D) ; viszont végleg el lehet felejteni azt a sok együtt töltött évet??


Nem szeretnék pótlék lenni,és bár megbízom benne, este nagyon rosszat álmodtam. Azt, hogy egy buliba ment nélkülem, és megcsalt egy lánnyal. Elmeséltem neki, azt válaszolta, hogy soha nem tenne ilye, mert nagyon szeret, és csak velem szexel .. :D


Én most leszek 20, ő meg 23 kicsit később.


De ha megcsalta, akkor nem is szerette igazán, nem? Főleg, hogy többször is.

Amúgy kettőnk között az a különbség, hogy amíg ő 150 cm, 85-90 kg és nem kedvelt személyiség; addig én 170 cm, 55 kg, szeretett és normálisan kinéző lány vagyok.



2015. jún. 2. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem fogja. De ha megcsalta akkor a vegen mad nem szerette , viszont honnan tudod hogy teged nem fog megcsalni? Az elozovel megtette. A kinezetetek teljesen mindegy ha szeretitek egymast.

18/L

2015. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó nagy élettapasztalattal írsz nekem 18 évesen :D


Azért tudom, hogy velem nem tenné meg, mert engem igazán, teljes szívből szeret. És lenne annyira korrekt, hogy előtte búcsút mondana.

Ráadásul nincs szüksége más nőre, ha tőlem mindent megkap ;) (ez vica-versa)


Igazad van, mert a szerelem nem válogat. De sokat fejlődött ízlés terén a párom.. ;)

2015. jún. 2. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Hú, egy évvel vagy nála idősebb, de jól kiosztottad a 18 éves "kis tapasztalatlan" lánykát.


Én nem vennék rá mérget a helyedben, hogy nem csalna meg. Miből gondolod, hogy azt a lányt nem szerette éppen úgy az elején, ahogyan most téged? Mert ezt mondja? Különben nagyon korrekt lehet, biztos először búcsút mondana, pont ezt mutatja a korábbi példa is...


A kinézet pedig tényleg nem számít, az viszont elég gáz, hogy hozzá hasonlítod magad, ráadásul attól tartasz, hogy őt nem felejtette még el.

2015. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2 évvel vagyok idősebb. ;)


Tudom, hogy nem csalna meg, de ez kérdés volt?? Fel se merülne bennem. Már leírtam, hogy miért nem.


Az nagy szerelem, ha egy suliba járnak, de alig találkoznak. A fiú soha nem lepi meg a lányt Valentin-napon, és gimi után otthagyja, holott helyben is lenne munka. 2 éven át csalja sokkal jobb nőkkel.


oh, igen :)))))))


Ha már tudom, milyen, akkor hadd hasonlítsam már magam össze vele. Nő vagyok, mi ezt csináljuk.

2015. jún. 2. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha most leszel 20, akkor még 19 vagy. Ő pedig 18, és 19 lesz. Nekem 1 évnek tűnik, de ennyi erővel napokban is kifejezheted, ha tudod, tényleg rengeteget számít az az egy (vagy két) év. :D Sokkal tapasztaltabb és érettebb is vagy ennyitől...


Egyébként sok értelmes kérdést nem láttam az írásodban.

Hogy elfelejti-e? Kétlem, hogy 6 év kiesne a memóriájából.

Hogy szerette-e amikor megcsalta? Gondolom nem.

Hogy előtte szerette-e? Elképzelhető.

(Hogy téged szeret-e? Valószínűleg.

Hogy amikor megcsal majd, fog-e még szeretni? Gondolom nem.)


Nekem úgy tűnik, elég központi kérdés volt nálad a megcsalás: "De ha megcsalta, akkor nem is szerette igazán, nem?" "...bár megbízom benne, este nagyon rosszat álmodtam..." Meg előtte konkrétan ezt ecsetelted. Alapozz csak arra, hogy azt mondja, a te dolgod, de akkor miért érdekel, hogy elfelejti-e a másik lányt, meg hogy az milyen?

2015. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én pont a napokban néztem az exem adatlapját facebookon. 5 évig voltunk együtt, azt hittem, soha nem felejtem el. De most is csak azért jutott eszembe, mert feldobta, hogy szülinapja lesz. Gyakorlatilag mondhatom, hogy elfelejtettem.

Persze ez nem azonnal ment.

2015. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól még hogy valaki fiatalabb, mint te lehet igaza. Sőt igaza is van. Én se felejtettem el soha egyik kapcsolatom se, ők egyszer az életem részesei voltak. De a srác 'most' téged szeret. Te 20 ő 23 fiatalok vagytok még nagyon, sose tudod mit hoz a jövő. Sőt ha ebben a korban erősen kötni akarod magadhoz csak ellőköd.


Bátyám is megkérte 23 évesen a 20 éves barátnőjét és a lány nemet mondott. Hiába jártak 3 éve. Az életre nincs garancia.

2015. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 6 évet húztam le, tiniszerelemből, első szex vele stb. Hát mit mondjak....megcsalt, csúnyán váltunk el, majd mostanra úgymond "kibékültünk". Elfelejteni nem felejtettem el, csak rájöttem dolgokra :) De ennek örülök igy utólag. Persze már semmi érzelem nincs felé, bár pár hónapja konkrétan szerelmet vallott, holott együtt van azzal, akivel megcsalt. Jött volna vissza, mert állitólag tipikusan utólag esett le neki mit tett és hogy elvesztett. Hiányzom blabla. Persze nem tudhatom, hogy ez valós-e, de valami azt súgja, hogy talán tényleg bánja és ha kezdeményeznék a mostani lányt megcsalná velem. Nem igy néz ki egy szerelmes férfi :D Szerintem aki 1x megtette megteszi máskor is. Sőt... Ő mondta, hogy nem bizik magában a történtek után. Nekem azóta van párom és valahogy azt érzem, hogy a sors fintora, hogy én hihetetlenül boldog vagyok és jól jártam a szakitással, Ő meg azóta is él a pótlékával (ő nevezte anno igy a csajt) és próbál boldog lenni. Hihetetlenül jó szinész, ha a csaj tudná.....egyébként sajnálom őt, mert hazugságban élni, úgy, hogy ő meg szerelmes...ufff. Mindenesetre nem mondom, hogy a te barátod is megbánta a szakitást és nem szeret, ez csak az én tapasztalatom.
2015. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Attól még, mert fiatalok vagyunk, lehetünk igazi, sírig tartó szerelemben a felnőttkor küszöbétől. És simán kinézem a páromból, hogy pár hónapon belül megkéri a kezem. :)

Nekem is voltak kapcsolataim, és pont ezért tudom, hogy én mindenre emlékszek velük kapcsolatban. De azért, mert ilyen a memóriám.


Nem viccből mondta az anyukájának, hogy soha nem szeretett még így senkit. Pont ezért nem csalna meg.

Plusz megkap mindent, és még azon felül is, tehát esély sincs rá ;)

Mikor először megláttuk egymást, tudtuk! Őszinte szerelem, és kicsivel 1 év után nemhogy hanyatlott, hanem erősödött.


Egyébként egyik exe sem lenne ellenfél számomra :)

Főleg nem a 6 éves kapcsolatából ! :D

Egy másik bepróbálkozott a kapcsolatunk elején, el lett küldve a párom által, és még ő háborodott fel :D


Már nem látom értelmét, hogy feltettem a kérdést.

A választ tudom, itt a bizonyíték. Értem képes volt Mo-ra jönni, és 1-2 hónapon belül összeköltözünk.

2015. jún. 4. 21:56
 10/10 anonim válasza:
Akkor meg mi a fa**nak írtad ki a kérdést ha csak mindenre azt válaszolod hogy te mennyire kielégíted a párod és hogy nem talál tőled jobbat ? Gondolom azóta belőled is kiszervezett és meg is csalt ahogy ez meg volt írva.
2018. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!