Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 0 önbizalommal hogy higgyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

0 önbizalommal hogy higgyem el, hogy érdeklek egy srácot?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, aki tényleg érdeklődik irántam, randikra hív stb. Viszont utálom magam és nem tudom elhinni, hogy tetszhetem neki, eddig sosem kellettem senkinek.

Hogy higgyem el, hogy esetleg többet lát bennem? Sajnos nagyon negatív vagyok magammal szemben és félek, hogy ez el fogja ijeszteni :(


2015. jún. 3. 15:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyira ronda vagyok, nem értem, miért érdeklem, vagy hogy csak szórakozik-e velem esetleg
2015. jún. 3. 15:07
 2/10 Bence_ ***** válasza:
Sehogy.
2015. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, de teljesen felesleges is lenne. Ilyen szintű önértékelési problémákkal nem fogsz tudni működőképes párkapcsolatot fenntartani.
2015. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor mondjam meg az illetőnek, hogy hagyjuk, inkább megyek és elásom magam?
2015. jún. 3. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha neked jó ez az állapot, hogy 0 önbizalmad van, és nem akarsz ezen változtatni, az már legyen a te gondod!

Nagyon sok olyan könyv, előadás, cikk..stb. van a neten, ami segíthet neked abban, hogy növeld az önbizalmadat!

Tegyél érte, hogy több önbizalmad legyen, fogadd el magad olyannak amilyen vagy, ami nem tetszik változtass rajta!

Nem vagy ronda, de az önképeden és önismereteden is változtass, különben soha nem leszel boldog ilyen hozzáállással és negativizmussal!

Mert aki egyedül nem boldog, az párkapcsolatban sem lesz az!

2015. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak azért hív, hogy a haverjaival kiröhöghessen, ha tényleg elmész, amiért elhitted, hogy veled akarhat valaki randizni. Szerintem ezentúl mindig menekülj el a kockázattal járó kihívások elől. Ugyanis mindenki pont annyira utál téged, mint te magadat. (Sőt, páran még jobban.)
2015. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbálok tenni ellene, ezért igyekszem nyitni mások irányába és nem otthon begubózni. Csak amíg semmi pozitív tapasztalatom nincs és nem kapok visszajelzést, addig nehéz.
2015. jún. 3. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mindig az a pozitív visszajelzés, amit másoktól kapsz. Amit saját magadtól kapsz visszajelzést, az erősebb!

Tűzz ki magad elé egy célt, és ha eléred, máris meg van az első sikerélményed és pozitív visszacsatolásod!

2015. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:

sehogy.

de ...játszhatsz vele.

ha azt gondolod ő is ezt csinálja, hozd ki úgy a dolgot hogy te nyerj rajta...

csak döntsd el mit akrsz... és szerezd meg. az meg hogy utána közbe utál..kit érdekel :D mmint érted, ki neked az a sok ember hogy ne szard le a problémájukat veled vagy másokkal kapcsolatban ..

2015. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bence_ ***** válasza:

Miért utálod magad?

Szinte minden ember járt hasonló cipőben ezért sok féle mód van arra, hogy össze szedd magad.

2015. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!