Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjünk, mit csináljunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk, mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Itt a hétvége, barátnőmmel mennék valahova, de nincs ötletünk hova mehetnénk, vagy mit csinálhatnánk. Ajánlanátok valami jó, délutáni, páros időtöltést?:)


Bp



2015. jún. 4. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Most majd kapjátok mindenkinek a legcifrább ötleteit, a saját egyedi ízlésük szerint, mert a tiéteket nem ismerik.


Pölö szerintem BDSM party.

2015. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a saját ötleteinket jól ismerjük, de szeretnénk újítani valamit, de nincs ötletünk, ezért is tettem fel a (szerintem érthető) kérdést


szexuális téren feltaláljuk magunkat, köszönjük szépen, a kérdés nem erre vonatkozott

2015. jún. 4. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor kiránduljatok, -- például a Normafához :D
2015. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!