Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezebb megtalálni a megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezebb megtalálni a megfelelo embert külföldön élve?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy itt kint felerosodnek az érzések és már nem is olyan jo egyedul? Szeretek itt élni, van társaság is és sosem volt gondom, ha egyedul voltam. De most nagyon nem igy erzem.

Vagy ez csak szimplán a beilleszkedési folyamat része? Irjatok valami biztatot. :)



2015. jún. 4. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb,sőt talán könnyebb is,én ezt tapasztaltam.Sokkal közlékenyebbek az emberek,ha esetleg meghallják az akcentusodat kérdezik honnan jöttél,és már simán kialakul a beszélgetés.Persze nem árt sok fajta helyekre eljárkálni,kajáldák/iszogatós helyek,stb.
2015. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!