Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy eggyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy eggyesek hetente, havonta másba szerelmesek?

Figyelt kérdés

Néha unalmamba nézegetem a közösségi oldalakon az ismeröseimat!És van olyan emberke vagyis a legtöbbnél azt látom hogy állandóan másba szerelmes!Állandóan más pasinak/nőnek van kinnt a képe szerelmem párom cimkével ellátva!

Szerintetek tényleg ezek az emberek szerelmesek?

Én ha ma szeretek vkit nem tudnánk holnap mást szeretni!

Ja!És kihangsúlyozom nem tizenéves fiatalokról van csak szó hanem akár 25 30 éveseknél is ezt tapasztalom


2008. aug. 31. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a legjobbat keresi.Lehet hogy szerelmesnek érzi magát az illető de amint megismeri a párját jobban, akkor kiábrándul és jön a következő...Ráadásul sokan túl könnyen feladnak egy kapcsolatot, nem hajlandóak energiát fektetni a problémák megoldásába- inkább keresnek mást.

"állandóan más pasinak/nőnek van kinnt a képe szerelmem párom cimkével ellátva"-erről csak annyit hogy nem egy esetben jelentős nyomást gyakorol az illetőre a párja(aki talán tényleg szerelmes),ha a párja kirakta akkor neki sincs más választása...

2008. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem szerelmesek igazán...
2008. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom elképzelni,hogy az ilyen emberek tényleg ilyen hamar másba szeressenek bele.Valójában nem szerelmesek szerintem csak max.azt hiszik,hogy azok.Az meg,hogy a képeket cserélgetik,az lehet azért is,mert a másik befolyása vagy pedig villogni akarnak.Én úgy gondolom,hogyha igazán szeret valaki valakit és szakításra kerül a sor,az nem úgy müködik,hogy másnap már másba szerelmes rögtön.
2008. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én elméletem, hogy ők a fellángoló szerelembe "szerelmesek". Azaz attól boldogok, ha kialakul egy új kapcsolat, aztán mikor alább hagy a tűz, már nem érzik jól magukat, és megint azt a kezdeti eufóriát keresik.
2008. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam valahol, hogy a szerelem végülis egy biológiai folyamat. A hormonok irányítják. Szóval ha valaki olyan típus, hogy állandóan szerelmes, a hormonokat lehet "hibáztatni".
2008. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szoktak lenni ilyen fellángolásaim :) És ilyenkor tényleg szerelmes vagyok, csak aztán rájövök, hogy valószínűleg nem tetszek neki, és persze minden nap látok más fiúkat és akkor másba beleszeretek. Egyszerűen unom 1 emberrel a flörtöt :) Nekem egy ilyen 1-2 hétig szokott tartani :P Mondjuk én 13 vagyok, 17 fölött azért már nem olyan jó szerintem..
2008. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!